Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszik a barátomnak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszik a barátomnak ez a csaj?

Figyelt kérdés
A párommal egy helyen dolgozunk és van egy csaj, akivel nagyon jóban vannak. Ez eddig oké is. De nagyon elkezdett zavarni, hogy ahogy meglátják egymást mindig vigyorognak egymásra. Persze szóvá tettem, hogy ez nekem nem tetszik, a válasz ez volt(flegmán): mééér, legyek mindenkivel fapofa?? Egyik reggel mentünk dolgozni és jött velünk szembe a csaj és hát nem néztem, de feltételeztem egymásra vigyorognak, kérdeztem valamit a barátomtól, mire ő teljesen zavartan nézett hátra, makogott össze-vissza, mintha kizökkentettem volna a "bámulásból". Ráadásul a csaj fodrász és hozzá jár a barátom, mikor én is le tudom vágni a haját.. De azért nem engedi nekem mert: "én sem engedtem, hogy ő fesse be a hajam". szerintem nem csalna meg, csak nagyon zavar, hogy nem őszinte velem, és ködösít. szerintetek bejön neki?

2014. jan. 29. 09:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
60%
Elnézést, kérdező, ha félreérthetően fogalmaztam. Azt, hogy a párod nincs hozzád betonozva, nem úgy értettem, hogy engedd flörtölni, hanem úgy, hogy valószínűleg már nem vagy elég (jó) neki. Szakítani nem akar (elvégre pasiból van), de részéről vége a szerelemnek. Gondold végi, aztán add ki az útját.
2014. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

szerintem szerelmes sosem volt belém, de még mindig szeret, úgy látom, meg érzem is. régen mindig mondtam neki, hogy szeretlek, imádlak, mostanában nem. De mindig kérdezi, hogy imádsz? reklamál reggel, ha éjjel nem bújok hozzá, meg hasonlók. azt látom rajta, hogy fél, hogy egyszer elhagyom.

De ha valamit mondok neki, hogy mi a problémám, nem érti. Úgy gondolom az előző kapcsolatában úgymond rövid pórázon lett fogva és most szerintem több mindent megenged magának, mint amit kéne. Nem valószínű, hogy minden szabadidejét vele tölti, elég keveset jár el otthonról,meg sokáig is dolgozunk.

2014. jan. 30. 17:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!