Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kisebb üzletházban dolgozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kisebb üzletházban dolgozom. Mért van az hogy mikor én dolgozom egy másik üzletből elég sok szór fel jár egy lány a virágüzletbe ahol dolgozom? Heti szinten 3-4 szer napi szinten 3-5 között

Figyelt kérdés
Sziasztok! egy kisebb üzletházban dolgozom. Mért van az hogy mikor én dolgozom egy másik üzletből elég sok szór fel jár egy lány a virágüzletbe ahol dolgozom? heti szinten 3-4 szer napi szinten 3-5 között? Pedig van párja és eljegyezték mindig köszön, valmikór 15 percre is fel jön beszélgetni.Volt olyan párja kint várta de még 20 percet fent volt.Mindig valami ürüggyel ha rá irtam facebookon mikor épp dolgozott nem irt vissza de feljött persze úgy hogy vett valamit a spárban. nem értem a lányt.Kolléganőm se érti a lányt mert mikor nem dolgozom töbszőr hallottam ha nem vagyok sosincs fent.Barátkozik csak??

2014. jan. 29. 09:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

nagy szerelem lehet a párjával a dolog és elég szemét jellem ha más férfi társaságát keresi, én ilyet nem tennék a párommal hogy fél órákat beszélgetek egy vadidegennel míg ő ott vár rám, ez undorító



És hajrá 0% :)

2014. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Telefonról irok elnézést előre is!!
2014. jan. 29. 11:03
 13/21 A kérdező kommentje:
A másik mikor megirtam neki,hogy ne vegyen csak úgy virágot meg ne járkáljon fel és mire ő Most erre inkább nem irók semmit. azóta direkt eljön előttem. ezzel a helyzettel már nem tudok mit tenni?
2014. jan. 29. 11:11
 14/21 A kérdező kommentje:
Éa róla tudni kell hogy átlag srác vagyok mig párjának a kocsi ja csak 50 millió ezzel mindent elárúltam:)
2014. jan. 29. 11:12
 15/21 anonim ***** válasza:

Igen. Ezzel azt árultad el, hogy csajnak akkor kell szopnia, dugnia amikor azt éppen a fickója kívánja, és minden másban is a fickója dirigálja, a fickó a csaj testi lelki igényeinek abszolút nem akar megfelelni, inkább csak elhalmozza egy kis anyagi jóléttel, hogy azért a csaj se elégedetlenkedjen.


Az ilyen csajok szeretetéhesek, olyan srácra vágynak, aki lesné mindig mindenben a kívánságukat, akit kicsit irányíthatnának.

2014. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
azért a csaj is tehet erről, látszik hogy pénzéhes ő is, különben a csávót már rég otthagyta volna, csak ki akar használni, az ilyen kétszínű nőktől óvakodni kell! Kihasználja az érzéseidet, tönkreteszi a lelked, közben meg feji a másik csávót és dug vele.
2014. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Pedig a lány nagyon normális értelmes kedves!egyszer mikor a biztonsági küldöt neki virágot a takritónővel a nő modta hogy ez neked küldik erre a lány tudom Tomitól vagyis töllem erre takartitó nem ezt a biztonságiaktól:)
2014. jan. 29. 11:42
 18/21 anonim ***** válasza:
igen, a látszat az látszat
2014. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
IGen ez az ami vissza tart bár nagyon sokat dolgozik napi 5 napot és a nyaralásukra is össze spórólta a pénzt barátja sose hozza el a munkahelyére panaszkodott is meg hogy msot kocsira gyüjt
2014. jan. 29. 11:45
 20/21 A kérdező kommentje:
NA de mindenkinek köszönöm ! leköteleztek:D
2014. jan. 29. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!