Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van barátom mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van barátom mégis az exemre vágyom. (több lent)

Figyelt kérdés
2hónapja van barátom nagyon jól megvagyunk és ugy érzem hogy szeretem.... de kb. 2 napja jóba lettem az exemmel és elkezdett hiányozni... beszéltünk róla mi lenne ha ujra együtt lennénk... mind2 hiányzunk a másiknak de nem akarom otthagyni a barátomat :S mit tegyek?? szerintetek lenne értelme elhagynom a barátomat??
2009. dec. 5. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod....Mit érzel pontosan?Talán egy ideig tarts szünetet mindkettőjükkel,ne keresd őket...és felméred ki is hiányzik jobban....
2009. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hm..ez sajnos non rossz helyzet..!!!Én is ebben a helyzetben vok!Januárban lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak...az első nagy szerelem!Nem volt barátom utánna fél évig.. augusztusban megismerkedtem egy sráccal és min 4 hónapja együtt vagyunk!!Megjelent az exem egy hete és békülni akar ne tudd meg,hogy milyen érzés vagy gondolom ,hogy tod!


HA SZERETED A MOSTANI BARÁTOD ÉN AZT JAVASLOM NE HAGYD EL!!! :)

NE KEVERD AZ ÖSSZE A SZERETETET VKINEK A HIÁNYÁVAL!!


REM,HOGY HELYESEN FOGSZ TUDNI DÖNTENI!

2009. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolsónak: nagyon köszönöm és teljesen igazad van :) remélem te sem teszel oylat amit később megbánsz :)
2009. dec. 8. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!