Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már tényleg adjon valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már tényleg adjon valaki valami hasznos tanácsot! Mit kell tenni, ha a pasi túl magabiztos egy kapcsolatban, és azt hiszi, már nem kell semmit tenni az egészért?

Figyelt kérdés
Szeret, de mivel nagyon jól tudja, hogy én is, nem tesz túl sokat az egész kapcsolatért. És nekem hiányzik egy kis romantika, a szép szavak, ilyesmi...Csak akkor kezd pattogni, ha pl.megyek valahova a barátnőmmel (pl. vásárolni, sütizni), vagy olyat mondok poénból, ami más férfira vonatkozik. Szóval, ismerős, nem? legyek vele "félvállas, lesz@rós"?
2014. jan. 30. 21:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tehát a szakítás a megoldás? Ma elmondtam neki az ezzel kapcsolatos fájdalmamat. Azt mondta, ha nem szeretne, nem velem lenne. Mondtam neki, ha néha szavakba is öntené ezt, nagyon jól esne, mivel egy nőnek szüksége van néha a megerősítésre. Azt mondta, nem volt nyálas soha és nem is lesz az. Szóval? Mit tegyek, amitől esetleg pedálozna? Van valami bevált trükk? Tudom, hogy a trükk nem jó megoldás, de ha nincs más...Ez a pasi egy tipikus "kívül kemény-belül érző" férfi, de én ezt nem tudom megszokni...Mivel én romantikus alkat vagyok.
2014. jan. 31. 18:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Erre a ha nem szeretne nem lenne veledre csak azt tudom mondani, hogy sok ferfi kenyelmes a kapcsolatban es azt szereti. A nem vagyok nyalas duma meg leforditva annyit tesz, lusta vagyok barmit is tenni a kapcsolatunkert es nem igazan erdekel, hogy neked ez nem jo.
2014. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az elején miket csinált, miket mondott amikkel elnyerte a szíved? Azokat emlegesd fel neki...
2014. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!