Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóljak neki hogy lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki hogy lefeküdtem a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören:

Szerelmes lettem egy lányba,akivel sikerült is összejönnöm. Majd 3 nappra rá kiderült hogy VÉGIG barátja volt. Mindegy egycsapásra kiábrándultam belőle,ma már nem is érdekelne....csak hát láttam egy képet arról a bizonyos srácról,és úgy érzem hogy mintha egy tál meleg kakiért hagyott volna el. (tudom hogy ő előbb,de akkor is.) Nem nagyon birom magamban tartani,de mégsem tudom hogy mit tegyek. Egyrészt a barátja is megérdemelné hogy tudja,masrészt azt akarom hogy a csaj sirjon,sokat és legalább egy kicsit annyira fájjon neki mint ahogy nekem fájt. Érdemes elmondani? Ez kb egy hónapja történt. Ha érdemes hogyan tegyem? "haver meghuztam a csajod,es nagyon jo volt" A srác nem a barátom,nem is ismerem. A srácról: kb 170 cm,kalácsképű,renkívül csúnya,és az értelem szikráját sem látom a tekintetében. Egy poziti van benne,hogy nagy a karja (?)


2014. jan. 31. 00:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd el neki, hátha jól összever téged is meg a csajt is.
2014. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs új a nap alatt. Retardalt mindhárom szereplo.
2014. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
3napon belül megugrottad a csajt? Komoly lehet?
2014. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!