Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tartjátok fent a tüzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartjátok fent a tüzet a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Pár hónapja tartó kapcsolatban vagyok, és nemrég elgondolkoztam azon, hogy is képzelem el az életemet 5-10 év múlva. Szeretném, ha annyi idő után is égne a tűz a kapcsolatunkban - egyrészt a szenvedély, másrészt a melegség. Vannak elképzeléseim a megvalósitásról is, de szeretném tudni, ti mit tesztek érte, a párotok mit tesz érte, nektek hogyan sikerült.
2014. jan. 31. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
van, aki a távolságra esküszik.
2014. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
hát én úgy érzem, a távolság nem a legjobb megoldás. Legalábbis én egyre nehezebben viselem, hogy csak ritkán látom a páromat.
2014. márc. 15. 11:28
 13/13 anonim ***** válasza:

3-as király! :) én is a 7.-nél tartok.

Egyébként szerintem egy pár hónapos kapcsolatnál nem kell ezen aggodni,mert annál hamarabb megunjátok egymást.főleg ezek a mai fiatalok. ha megvan köztetek a harmónia,keresitek egymás társaságát,akkor nincs gond. mondjuk én horoszkóp mániás vagyok,és fontos az illető csillagjegye. alapvető szemilyiség jegyek kiderülnek belőle. ha isten ugy akarja,és jól kijöttök akkor nem kell aggodni,sokáig jól ellesztek egymás társaságában,nevetgéltek,és ez igy van jól.csak nem kell olyan sűrűn találkozni,h fenntartsd a kiváncsiságát.

2014. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!