Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (de mások is) hajlamos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (de mások is) hajlamosak lekezelni, mert nincs mögöttem senki. mit tehetnék?

Figyelt kérdés

erre a párom viselkedéséből jöttem rá és láttam meg, hogy az életben is ezt kapom

csak egy példa


volt, hogy bekóstolt, szemtelenkedett velem, rosszul esett, azon még röhögött is, erre csak spontán (nem is tudom honnan jött ez belém lehet egy filmből) azt kezdtem el neki magyarázni, hogy: ha így beszélsz velem, majd bemutatlak egy-két "barátomnak" akik után már nem fogsz így röhögni...

erre meg elkezdett nekem kedveskedni, szerelmet vallani.


és észre vettem az életben is nem egyszer van, hogy hasonlókat kapok férfiaktól, mint valami kis senkihez úgy szólnak hozzám.


és ha valaki arra gondolna, válaszom, nem, nem az öltözködésemmel lehet baj - pláne télen nyakig kabátban, nem is a viselkedésemmel, mert a szituk mindig úgy kezdődnek, hogy én csak megjelenek és már kapom is. szóval még a szám sem nyitottam ki, hogy köszönjek.



2014. febr. 2. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nehéz kédés...



Kecske?

2014. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de biztos nem az öltözködéseddel van a baj, hanem az agyaddal..jah, és am mi a kérdés ?

mert ebből kqrvára nem érteni semmit..:/

2014. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy illene visszaköszönnöd másoknak. :D


Semmi mást nem tudtam leszűrni a sztoriból, mi bajuk lehetne veled mégis...

2014. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Moszuke ***** válasza:

hát azért néznek le mert hagyod magad. mit tehetnél? ne hagyd magad.

nyugodtan támadj vissza a legérzékenyebb területen.

ha valaki veszi a bátorságot és megbánt akkor viselje a következményeket. ezek nem igazi barátok, vagy párok ha megbántanak és nem viselik el ha vissza kapják amit vissza jár.

lehet az embernek szar napja amikor az élő fába beleköt, de akkor ne sírjon ha visszakapja.

2014. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én kb odáig jutottam el hogy olyasvalakivel kefélsz aki piszkál te meg fenyegeted....
2014. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

a kérdés, hogy a férfiak ha egyedül vagyok a szemükben egyből lekezelnek, mit tehetek ez ellen.


mert ha egy férfi azt látja bennem, hogy pl a főnöke lánya vagyok, vagy egy haverja párja, vagy lányismerősei bnője, vagy akármi, szóval tartozom valakihez, valahova, akkor normálisak velem, de amikor azt látják, hogy nekem se anyám, se apám, egy ágról szakadt egyedülálló lány, akkor ki akarnak használni, lekezelnek, stb stb.

2014. febr. 2. 16:26
 7/17 anonim ***** válasza:
aha..csak az a helyzet, hogy én ilyen férfiakat nem sűrűn látok, szóval sztm rossz helyen kapiskálsz, szar emberek vesznek körül, vagy egyszerűen csak ilyen szerencsétlen vagy, és a kisugárzásod ezt a férfi fajtát vonja be hozzád..
2014. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

tehát érdekes, hogy ha valakivel vagyok rögtön máshogy szólnak hozzám, mintha egyedül lennék.


a barátom is így gyakran kaptam "bevédésre" a tudta nélkül.

pl amikor segítség kellett egy automatához, a vendéglőben mindenkit végigkérdeztem senki nem segített, erre megjelent a barátom, hogy nah mi van már, sikerült? akkor szótam, hogy nincs aki segítsen, ezt meghallva vendégek pattantak fel egyből segíteni.


szóval ez is csak egy példa volt

2014. febr. 2. 16:30
 9/17 anonim ***** válasza:

illogikus vagy és ezzel élnek vissza. írtam az előbb elsőre nyersen amit. gondolkozz el ha olyasvalakivel jársz aki lekezel akkor ez a többi férfinek azt üzeni hogy te (rengeteg más lányhoz hasonlóan) azokat tekinted csak igazi férfinek aki megaláz. hozzáteszem ez gyakori jelenség.

a párod, akit ugye nem cseréltél le azt sugallva hogy igazából semmi bajod vel-meg mégis miért változtatna a viselkedésén ha ez az út tűnik járhatónak.

2014. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ebből az utolsó példámból a vendéglős sztoriból érthető?
2014. febr. 2. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!