Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (de mások is) hajlamos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (de mások is) hajlamosak lekezelni, mert nincs mögöttem senki. mit tehetnék?

Figyelt kérdés

erre a párom viselkedéséből jöttem rá és láttam meg, hogy az életben is ezt kapom

csak egy példa


volt, hogy bekóstolt, szemtelenkedett velem, rosszul esett, azon még röhögött is, erre csak spontán (nem is tudom honnan jött ez belém lehet egy filmből) azt kezdtem el neki magyarázni, hogy: ha így beszélsz velem, majd bemutatlak egy-két "barátomnak" akik után már nem fogsz így röhögni...

erre meg elkezdett nekem kedveskedni, szerelmet vallani.


és észre vettem az életben is nem egyszer van, hogy hasonlókat kapok férfiaktól, mint valami kis senkihez úgy szólnak hozzám.


és ha valaki arra gondolna, válaszom, nem, nem az öltözködésemmel lehet baj - pláne télen nyakig kabátban, nem is a viselkedésemmel, mert a szituk mindig úgy kezdődnek, hogy én csak megjelenek és már kapom is. szóval még a szám sem nyitottam ki, hogy köszönjek.



2014. febr. 2. 16:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9


én meg arról zengek itt, hogy úgy látom valahol státusz/hovatartozás kérdése az, hogy velem hogy viselkednek, és mindegy hogy az épp a barátom, vagy akármelyik másik férfi.


olvasd a vendéglős sztorit.

nekem senki nem segít, amikor a barátom meg bejön, mindenki pattog mint egy csicska nekem segíteni.

2014. febr. 2. 16:37
 12/17 anonim ***** válasza:

máshogy szólnak hozzád persze de ez a szituációval függ össze én is máshogy beszélek a templomban meg máshogy a stadionban. nyilván nem "bébizi" le senki sem a csajt ha éppen az apjával van bezzeg mikor diszkóban rázza.itt nem arról van szó hogy félne az ember csak minden szövegnek megvan a saját ideje és helye.

az automatás példa szerintem nem jó....be kellett téged védeni a gonosz nem segítő vendégektől akik csak akkor mozdultak meg mikor jött a pasid??lehet csak megunták a panaszkodásod.

2014. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

értem én hely és idő.


a vendéglős sztoriban érdekes, hogy miért nem segített senki. de mikor a barátom jön, akkor meg de.

ez nem az, hogy megunták a pampogást, hanem így már ott volt ő is. nem egyedül voltam, kis senki.

2014. febr. 2. 16:46
 14/17 anonim ***** válasza:

az a státusz dolog túl nagy szó.

he nem valami befolyásos politikus vagy egyéb oligarcha a hozzátartózód akkor számít ez....de sziplán a tény hogy megjött egy Átlegjózsi aki elvileg hozzátartozója ennek a lánynak az sok vizet nem zavar. sőt az a tipikusabb hogy ha már úgyis foglalt a csaj akkor végképp nem segítenek mert hogyismondjam nem éri meg.

2014. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
szóval a lényeg a lényeg, hogy azon kívül, hogy visszaszólok, meg fenyegetőzök , milyen módszerek vannak arra, hogy kíméljenek a beszólásoktól a pasik?
2014. febr. 2. 16:48
 16/17 A kérdező kommentje:

"ha már úgyis foglalt a csaj akkor végképp nem segítenek"


hát nekem meg pont azért segítettek, mert megjelent a barátom a képben. erre mozdult meg mindenki segíteni.

2014. febr. 2. 16:50
 17/17 anonim ***** válasza:

a leghatásosabb az ha nem barátkozol olyanokkal akik beszólogatnak vagy pont emiatt megszakítod velük a kapcsolatot....de mint írtam pont azzal ártasz magadnak hogy olyasvalakivel jársz aki szintén kostolgat.ismerd be külső szemlélőnek ebből az jön le hogy a bunkókra buksz....

a vendéglős sztori tényleg atipikus...nem ez a jellemző ....sőt a jellemző az hogy senkinek sem segítenek az emberek de még mindig jobbak az ilyenek mint azok akik piszkálnak

2014. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!