Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az érzés? Szerelem lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Szerelem lenne?

Figyelt kérdés
Eddig akármilyen lánnyal randiztam/ jártam, olyan gondolataim voltak velük mikor épp nem voltunk együtt, hogy de jó lenne szexelni, leteperni, illetve mikor ez már megtörtént, akkor meg arról hogy megint és megint akarom ezt. Most azonban megismertem egy olyan lànyt, mint előtte soha. A szex háttérbe szorult. Nem is nagyon merek és tudok vele fantáziálok mert úgy érzem ennél ő több. Nem szexuális gondolatok vannak a fejembe, hanem hogy milyen jo lenne meg szeretgetni, simogatni, ölelni és csókolni és hogy ő is ezt adja nekem, mert többet ér mint a szex. Persze azt is szeretem vele,de nagyon nagyon másodlagos lett. És nem azert mert nem kívánom, mert ilyen gyönyörű és vonzó és kedves barátnőm még nem volt, csak egyszerűen többre tartom őt. Eddig azt hittem voltam már előtte szerelmes, de most úgy erzem most vagyok először a többit ehhez hasonlítani sem akarom. Óvni szeretnèm, kényeztetni, megadni neki mindent. Csodálom őt. Mi ez az egész? Bocsi ha túl nyàlas lett, ő előtte nem beszéltem még így senkiről. 22/F
2014. febr. 4. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez gyönyörű! Ez a szerelem :)
2014. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez szerintem az. :)
2014. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, bárcsak engem szeretnének így! :)
2014. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!