Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van sok fiatal nő úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok fiatal nő úgy, hogy olyannal jár, aki akár az apja is lehetne?

Figyelt kérdés
Tudom, vannak apakomplexusos nők. De ennyien vannak?! Egyre több olyan fiatal, átlagos kinézetű nőt látok, akik olyanokkkal járnak, hogy én azokkal kapcsolat céljából szóba se állnék. Bocs, ha ezzel megbántok valakit. 22 vagyok amúgy és sokszor látom, hogy 35-40 év körüli fazonokkal vannak kapcsolatban, akik még csak nem is tartják magukat jól. Ezt nem értem. Persze, nem csak a külső számít, de ez olyan furi.

2014. febr. 6. 18:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudom, a giliszta, metroszexuálisok engem se vonzanak. És sajnos tényleg sok az ilyen. Nem értem őket mivel etették, hogy ilyen visszafejlődöttek. Viszont az idősebbek, meg azért nem kellenének, mert idősek hozzám. :/
2014. febr. 6. 21:08
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nem pattogok rajta. Csak kérdeztem, erre van ez az oldal tudtommal, hogy kérdezhessünk.
2014. febr. 6. 21:09
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 22 éves nőnek egy 35-40 éves pasi nem igazán lehetne az apja. Ha nagyon erőltetjük akkor persze. De a pasik nem vállalnak 18 éves kor körül gyereket.

Bocsi ezt muszáj volt hozzászólnom, mert zavar ez a 'apakomplexusos' hülyeség. Ha azt írtad volna, hogy egy 16 és egy 40 éves pasi, akkor megértem. Vagy egy 22 egy 60 évessel. De egy 22 és egy pl. 38 szerintem nem gáz.

És hogy miért? Egyszerűen mert csak. Nem az eszed dönti el kibe szeress bele.

2014. febr. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nem az eszem dönti el. Csak egyrészt semmi értelme egy ilyen kapcsolatnak, a korkülönbség miatt. Másrészt nekem egyáltalán nem tetszenek az ilyen korú pasik, mondjuk, ha jól tartja magát, akkor talán. De komoly kapcsolatnak nem látnám értelmét a korkülönbség miatt.
2014. febr. 7. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!