Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
sziasztok,21éves lány vagyok,jelenleg párkapcsolatom van egy fiuval akit szeretek es tisztelek de nincs meg a varázs, és feltűnt az életemben a régi barátom,aki iránt még mindig érzelmket táplálok. nem akarok mind a kettővel játszani, de nem tudok dönteni.a jelenlegi mellett kibirnek egy evet is szex nelkul,valamiért nem kivánom.., a regi mellett nem tudtam meglenni szex nelkul és ectrémek voltunk..nem tudom megérné-e otthagyni a jelenlegi stabil kapcsolatom azért akit ugy ismerek mint a tenyerem,. a jelenlegit nem szeretném bántani,de össze vagyok zavarodva. vannak kérdések ami alapján dönteni tudok?vagy mit tegyek?

2014. febr. 6. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Így bonyolódj párkapcsolatba egy olyan nővel, aki nemrég szakított...
2014. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha kicsit többet mondanál a pasikról akkor jobb képet alkothatnánk
2014. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a jelenlegi párod mellett más férfi is megmozgatja a fantáziádat érzelmi szinten, akkor az milyen párkapcsolat?

Valószínű, hogy nem szereted és csak mert nincs más, vele vagy...

2014. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!