Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni túlélés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni túlélés. Hogyan tegyem könnyebbé?

Figyelt kérdés
Több, mint egy évig voltam együtt a barátommal. 2 napja lett vége. 21 éves vagyok, és előtte soha nem voltam még szerelmes. Soha ilyen jól nem éreztem magam senkivel, tökéletes páros voltunk. Ő is ugyanígy érzett, mondta, hogy velem 100x jobb, mint az előző barátnőjével, és hogy örökre együtt leszünk. Annyi mindent terveztünk ... és ő nemcsak a szerelmem volt, hanem a barátom is. Lelkitársak voltunk ... de pár hónapja kezdődött az egész, hogy én mindent megtettem érte, a kapcsolatunkért, ő pedig egyre kevesebb dolgot ... mintha csak a haverja lettem volna, úgy kezelt. Már nem mondta, hogy szeret. Próbálkoztunk egy szünettel, de kb. egyből megkerestük egymást. 2 napja muszáj volt kimondanom, hogy szakítsunk ... borzalmas volt ... sírtunk mindketten, nagyon nehéz volt ott hagyni. Beszéltünk azóta, azt mondta, hogy neki idő kell ... meg hogy később el tudja velem képzelni a jövőt, de hát mégsem várhatok rá örökre. Teljesen összeomlottam ... azt írta, hogy írjak bármikor, de én inkább töröltem a közös fotóinkat, töröltem őt is facebookról. De képtelen vagyok feldolgozni ezt az egészet, borzalmasan fáj, mert még mindig szeretem. Adjatok kérlek tanácsokat, hogyan lehet túllépni valakin? Mert én még mindig úgy érzem, hogy összetartozunk.
2014. febr. 8. 15:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mondom : nem lehet . Elfelejteni sohasem fogod ,de tul tudsz lenni rajta.. Viszont nem egyedul. Meg ha most ugy is gondolod,hogy senki tarsasagara nincs szukseged es a legjobb ,amit tehetsz ,hogy sirsz a szobadban. Nem ez a legjobb . Ki kell beszelni magadbol minden fajdalmat ,kulonben felorol .. De csak egy arra erdemes szemelynek,vagy szakembernek. Ne menekulj uj kapcsolatba,de menj tarsasagba es foglald le magad mindenkeppen.
2014. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Képtelen vagyok elképzelni azt a pillanatot, amikor már túl leszek rajta ... hogy boldog leszek, hogy nem gondolok rá minden másodpercben. Szerencsére nagyon sok támogató barátom van, de sajnos a szerelmet nem tudják pótolni. :( Köszönöm a a jó tanácsokat!
2014. febr. 8. 17:41
 13/21 anonim ***** válasza:

Ma meg keptelen vagy - ez termeszetes . Potolni senki nem fogja ,en a 20 evvel ezelotti szerelemre is emlekszem a mai napig .

Azert tudom nagyon aterezni a szenvedesed ,mert par hete engem is erosen megcsapott a szakitas szele- 9 ev utan (de nem szegyelltunk segitseget kerni ,mert mindketten akarjuk) .

Egyenlore jobb otletem nincs a fajdalom enyhitesere - azokon kivul,amiket mar leirtam

2014. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Telhetne gyorsabban az idő ... tegnap este is barátnőmmel filmeztünk, hogy eltereljük a figyelmemet, de nem nagyon jött össze. :( Kétszer keltem fel sírva, mert vele álmodtam ... nem tudom feldolgozni, hogy elveszítettem ... 3 napja nem ettem, mert rögtön kihányom. :( Gyűlölöm, hogy ilyen lassan telik az idő!!!! Jól akarok már lenni. :(
2014. febr. 9. 09:27
 15/21 anonim ***** válasza:

Enned muszáj lenne valamit ,tudom,hogy nagyon nehéz,filmezni ne ülj le - testileg fáraszd le magad . Menj ki futni, menj le egy edzöterembe ,vagy biciklizni - ez tényleg használ , a fizikai fájdalom/fáradtság enyhíti a lelki bánatot .


Vagy már abban a fázisban,amikor úgy érzed,hogy újra megpróbálnád az exeddel és azon gondolkodsz,hogy felhivd-e,vagy várod,hogy megcsörrenjen a telefon ?

2014. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Mintha olvasnál a gondolataimban ... :) délután eldöntöttem, hogy adok neki egy hónapot, de vissza fogom hódítani ... de a támogató barátaim helyre raktak szerencsére. Plusz felhívott az exem egyik haverja, hogy az exem úgy gondolja, hogy most tényleg jó lesz ez így. És megtudtam azt is, hogy ő már elgondolkozott azon, hogy vége legyen .... csak akkor miért nem velem beszélte meg ezt?? Miért a haverjával? Ez azért engem is erősen érint ... minek hitegetett akkor ... meg a szakításnál is brutálisan kivolt. Semmit nem értek már. De sokkal jobban érzem magam, elkezdtem rá haragudni, meg szidni, tényleg 100x jobb. Ő nem tett semmit értem ... akkor én minek szenvedjek miatta.. :) Úgyhogy most végre először megpróbálok enni, és túllépni rajta! Köszönöm mindenkinek! Még így ismeretlenül is sokat segítettetek! És remélem szebb napok következnek az életemben! :)
2014. febr. 9. 19:07
 17/21 anonim ***** válasza:
..egy ideig igen, utana megint elo fog jonni a fajdalom . De oszinten kivanom,hogy vagy vele,vagy massal,de nagyon boldog legy !
2014. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát azért még így is megvan a fájdalom ...tényleg ő volt a kis életem. :( De muszáj beletörődnöm és tovább lépni. :/ Köszönöm szépen, remélem is hogy minél hamarabb boldog leszek! :) :)
2014. febr. 9. 19:36
 19/21 anonim válasza:
Istenem, ugyanebben a helyzetben vagyok. Nálunk 2 és fél év után lett vége, de még most sem fogtam fel igazán. Nem is az első napok voltak borzalmasak, hanem amikor tudatosult bennem, hogy tényleg vége. Mindent idegennek éreztem. Enni és aludni is alig tudtam. Gyógynövényes nyugtatókat szedek most, és használ, megnyugodtam picit. És nem kell szégyelleni ezt, de még a szakemberes segítséget sem. De az idő a legjobb gyógyszer, próbáld lefoglalni magad. És beszélgess sokat a szeretteiddel. A aktív pihenés, sportolás is sokat segít, vagy csak egy laza esti séta. Arra kell gondolni, hogy még nagyon fiatal vagy és sok szép dolog vár rád még az életben. Remélem segítettem :)
2014. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen, aranyos vagy nagyon! :) Igazából már jobban érzem magam sokkal ... elkezdődött a suli, az elvonta a figyelmemet. Sajnos egy hónapja fáj a derekam, úgyhogy semmit nem tudok sportolni, pedig általában azzal nagyon le tudom vezetni a feszültséget ... de hát így ... az élet úgy gondolta, hogy még ezzel is seggbe rúg. :D Sokat sírok és gondolok rá még most is, de aztán eszembe jut, hogy hogyan viselkedett velem sokszor, és így el is tudom felejteni egy időre. Tényleg nehéz dolog ez, de önző módon mindig is azt fogom kívánni, hogy bánja meg az egészet ... mert nagyon nem volt fair velem! Köszi még egyszer, és kitartást neked is!! :) :)
2014. febr. 11. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!