Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mitől marad számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mitől marad számotokra érdekes a párotok? Mi az ami miatt nem, , unjátok, , meg?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy szeretem.
2009. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy ő más. Ő különleges, ő az egyetlen akivel önmagam lehetek és titokzatos és mindig tud újat mutatni, de ugyanakkor örökre az marad akibe beleszerettem.

Ja és jól néz ki :DD

2009. dec. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt a szerelem és a szex harmóniája. Egymást kiegészítik. Ha mindkettő tökéletes, akkor sosem unom meg. Volt akit szerettem de rossz volt vele a szex s hosszútávon nagyon kényelmetlen volt. Fordítva meg, ha csak szex van akkor értelemszerűen nem ér annyit a kapcsolat.


Olyan legyen, aki mellett nem kell terminátort játszani, hogy vonzónak tartson. Őszintének lehet vele lenni, mindenben.

2009. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!