Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontosabb lenne egy játék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb lenne egy játék vagy bármi más mint Én, a barátnő?!

Figyelt kérdés

A barátom eléggé elhanyagol mostanában. 2 hetente együtt töltünk jobb esetben egy hétvégét, hétköznap suli után 1-2szer találkozunk. De akkor is én várom meg őt! Ő ha végez, mindig futna haza, játszani a sz.gépen(!) kivéve ha a haverjai találnak ki valamit. :S Ők miért fontosabbak? Nem szeret már velem lenni? Ha kérdőre vonom, egyből azt mondja, hogy én vagyok a legfontosabb, meg hogy én hisztizek túl sokat. Dehát sose látom rajta, hogy igényli a társaságom.. Sose kaptam még tőle semmi ajándékot, ami azért egy lánynak jól esne csak néha, és nem is nagy dologra gondolok most, de semmi... Semmi kis odafigyelés.. Pedig én minden kis kívánságát teljesítem... Mellesleg eléggé kisajátít engem, és uralkodik rajtam, de ha én kérek valamit, sose teljesíti..

Kezdem magam hülyén érezni, pedig már több mint egy éve járunk és szeretem mindenzek ellenére. De mit tegyek szerintetek? Szakítás ( nem akarom elveszíteni, de kikészít..)? Hogy érjem el, hogy többet törődjön velem és érezze már, amit én érzek...:S Vagy tűrjek tovább, miközben majdnem minden nap sírok már miatta?..

18L-18F


2009. dec. 7. 23:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
61%

Ha tényleg egy számítógépes játék fontosabb neki mint te akkor ott bajok vannak. A kockulás veszélye mert nehéz a kiút belőle. Tom mert én is a határon vok, de odafigyeléssel és önkontrollal megoldható. (nekem ez munkámból adódik...) Én azt tanácsolnám hogy játsz el egy színlelet szakítást. Ha tovább nyomja a wow-ot akkor felesleges is lenne tovább együtt lennetek, de ha észbe kap és elkezd odafigyelni akkor meg megérte...


21/F

2009. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Talán ez a színlelt szakítás jó.. Bár félek, milesz ha elveszítem... De mindenki szerint jobban járnék..

Amúgy most is wowozik (iigen),én mondtam, hogy megyek és 10 perce várom, hogy leirja hogy "szia szeretlek"... Én türelmes vagyok vele, de ez már túlzás, nem?

Nem tudom megérteni miért jobb a játék, mint én... :(

És köszi a komit.

2009. dec. 8. 00:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha el vagy nyomva a kapcsolatodban, akkor szedd össze nagyon a gondolataidat, akár írd le a pontokat egy papírra, és amikor épp alkalmasnak érzed támadd le vele, és beszéljétek át. Mond meg neki, hogy szenvedsz miatta. Ha nem érti meg, és nem változtat, akkor nincs sajnos más lehetőség.

A színlelt szakítás szerintem nem méltó semmilyen alja-sz@r kapcsolathoz sem. Hazugság, amiből csak bántódás lehet. Persze én kicsit radikális vagyok a témában, bocsássatok meg érte.

2009. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

előző volnék


nincs más lehetőség, mint szakítani.. csak ez az egy maradt le...

2009. dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A színlelt szakítás egy hibás javaslat itt.


A színlelt szakítást férfiak alkalmazzák nőkkel szemben akkor, amikor a nő eljátszatja velük a "próbatétel"-játékot. A színlelt szakítás a 2. lépés (Forgatókönyv: (1) A nő elkezd lehetetlenül, idegesítően viselkedni. (2) A férfi szakít. (3) A nő bocsánatot kér és gazdagon megjutalmazza a férfit. Ezzel a módszerrel szokták a nők tesztelni, hogy van-e önbecsülése a férfinak).


Mármost az a férfi, aki a fenti játszma második lépésében "szakít", az értelemszerűen a nők számára vonzó (magas önbecsülésű, önálló akaratú) férfi. Egy ilyen férfi a nő színlelt szakítása után biztosan NEM fog könyörögni, hogy a nő visszafogadja, hanem sokkal inkább napokon belül új nővel fog mutatkozni.


Na ennyit a színlelt szakításról. Most a kérdésről.


Két eset lehetséges: vagy unalmasnak talál a fiú, vagy egyszerűen ilyen alacsony a társaság-igénye. Mindkét lehetőség egyformán rossz neked. Ismerkedj más fiúkkal, egyelőre határozott cél nélkül. Járj el szórakozni, szabadidős programokra velük. Ennek két előnye van: egyrészt találhatsz valakit, aki jobban megérdemel. Másrészt ha elmeséled a barátodnak, hogy tegnap este, amikor ő a szokott módon nem ért rá, milyen jól szórakoztatok Ricsivel az ukrán filhramónia szabadtéri balalajkakoncertjén, akkor a fiú érezni fogja, hogy talán kissé elhanyagol. Vagy lesz pozitív változás, vagy nem. Ha nem, akkor meg tovább kell lépni.

2009. dec. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
már bocs, de ha a wow fontosabb mint egy csaj akkor ott gondok vannak, annyira unalmas nem lehet senki hogy inább hazamenjen wowozni, ilyenkor gondolkodok el hogy az ilyeneknek van nekem nincs bnőm:)
2009. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"annyira unalmas nem lehet senki hogy inább hazamenjen wowozni"


Egyébként simán lehet.

2009. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

""annyira unalmas nem lehet senki hogy inább hazamenjen wowozni"


Egyébként simán lehet."


Szerintem is :D Amúgy mi Wowozunk a párommal, évek óta együtt vagyunk, de ebből még sosem volt gond, és nem azért, mert mindketten kockulnánk a másik helyett (sokat vagyunk együtt), csak ezt is fel lehet fogni úgy, mint egy közös program. Én sokkal könnyebben megértem az ilyen dolgait, és ő is az enyémeket, mert van rálátásom, tudom mi történik. Nem azt javaslom neked, hogy kezdj el Wowozni, de érdeklődj iránta egy icipicit, kérdezz rá dolgokra. Hidd el, ha többet meg tudsz róla, jobban át fogod látni, hogy a pasid mikor mit akar Wowon csinálni, mikor van ott programja, és látni fogod, mi az, amit simán lemondhatna/áthelyezhetne, és lehetne veled helyette. Valószínűleg ő még nem gondolt bele ilyenekbe, hiszen ő nem érzi úgy, hogy fontosabb lenne a Wow, vagy elhanyagolna, és amíg azt látja, hogy hisztizel, nem is fog sokat tenni az ügy érdekében. Higgadtság kell, és észérvek. Én szerencsés vagyok, ha ott vagyok nála, és valami programja lenne Wowon, simán meg tudjuk beszélni, hogy menjen ha akar, én meg nézem (ez a ritkább), vagy közlöm vele, hogy nem ezért jöttem át, és ezt amúgy ő is megérti, és inkább nem Wowozik.

Szerintem néha a haverjaival való találkozásba is becsatlakozhatnál, és nem tudok elképzelni olyat, hogy egy pasi semmi áron ne akarna bemutatni a haverjainak (vagy ha igen, akkor az gáz). Talán ha megismernéd őket, lehetnének közös programok, bulik (nem kell mindig kettesben lenni), meg ha megismernéd őket, tudnád, kikkel lóg a pasid, és nyugodtabb lennél.


Lehet finoman is éreztetni, hogy nem foglalkozik veled... vissza lehet vágni a saját fegyverével is :)

2009. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom a munka miatt hanyagol és emiatt fogunk szakítani mert fontosabb neki a munka
2009. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Elősször is köszi mindenkinek, aki írt.


És amúgy sok másik pasim lehetne, sok ismerősöm van, elég féltékeny is a barátom, ha mással vagyok. Bulizni nem enged egyedül. Ő viszont nem kísér el.. Azt mondja, nem viselné el, ha más rámnézne, és ott balhé lenne, ezért inkább nem jön velem. Meg nem is megyek miatta, hogy ne érezze rosszul magát, ne kelljen aggódnia...


Ismerem a haverjait, szeretnek engem, de közös progik velük nincs, és szerintem nem is lesz, csak a buszt várjuk együtt néha és ennyi. Amikor Ő velük van, általába csak lógnak, és amúgy is, nem akarok rajta lógni, ha ő nem hív.. :S Nem akarok rátelepedni...


A wowot már én is kipróbáltam, amikor vele voltam, és közösen játszottunk, vagy csak néztem.. Amikor együtt vagyunk nincs is ezzel gondom.. Csak amikor fut haza, akkor csak a wow létezik neki, és semmi más.. Van, amikor napokig nem találkozunk és hiába jövök én is géphez, hogy beszéljünk, nem ír nekem.. Mintha nem is érdekelné, mivan velem. Pedig elvileg nagyon szeret.. Valószínüleg neki így tényleg tökéletes minden és nem veszi észre, hogy nekem más kellene. :S


Majd ha találkozom vele hétvégén, megpróbálom vele megbeszélni rendesen. Bár ha vele vagyok akkor mindig olyan más, és valahogy megfeledkezem minden rosszról és folyton elmarad az a beszélgetés, mert inkább hagyom... :$

2009. dec. 8. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!