Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontosabb lenne egy játék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb lenne egy játék vagy bármi más mint Én, a barátnő?!

Figyelt kérdés

A barátom eléggé elhanyagol mostanában. 2 hetente együtt töltünk jobb esetben egy hétvégét, hétköznap suli után 1-2szer találkozunk. De akkor is én várom meg őt! Ő ha végez, mindig futna haza, játszani a sz.gépen(!) kivéve ha a haverjai találnak ki valamit. :S Ők miért fontosabbak? Nem szeret már velem lenni? Ha kérdőre vonom, egyből azt mondja, hogy én vagyok a legfontosabb, meg hogy én hisztizek túl sokat. Dehát sose látom rajta, hogy igényli a társaságom.. Sose kaptam még tőle semmi ajándékot, ami azért egy lánynak jól esne csak néha, és nem is nagy dologra gondolok most, de semmi... Semmi kis odafigyelés.. Pedig én minden kis kívánságát teljesítem... Mellesleg eléggé kisajátít engem, és uralkodik rajtam, de ha én kérek valamit, sose teljesíti..

Kezdem magam hülyén érezni, pedig már több mint egy éve járunk és szeretem mindenzek ellenére. De mit tegyek szerintetek? Szakítás ( nem akarom elveszíteni, de kikészít..)? Hogy érjem el, hogy többet törődjön velem és érezze már, amit én érzek...:S Vagy tűrjek tovább, miközben majdnem minden nap sírok már miatta?..

18L-18F


2009. dec. 7. 23:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne sunyuld el a beszélgetést.

Később csak rosszabb lesz.

2009. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és nekem is nagy szenvedélyem a wow, tudom mennyire függeni lehet tőle. Anno előző párommal együtt kezdtük el, de a végére ő már nagyon bekockult. 2 évig voltunk együtt, mesébe illő szerelmünk volt komolyan, sok időt is töltöttünk együtt, aztán már túlzásba vitte. telefonon, msnen alig lehetett már elérni, mindig wowra kellett felmásznom ha beszélni akartam vele és akkor is csak egy sablon-beszélgetést tudtunk lefolytatni amit két "boss fight" közben odapötyögött gyorsan.

Próbáltam neki sokszor utalni rá, hogy már alig kommunikálunk, de semmi nem változott. Hiába tudtam, hogy nagyon szeret, és még én is szerettem, meghoztam a döntést és véget vetettem a kapcsolatnak mert úgy éreztem, már sosem lesz olyan mint az első másfél évben.

Jelenlegi párom szintén wowozik, de mi már nem engedjük hogy ez a kapcsolatunk rovására menjen, minden tökéletes, legalább ott is együtt vagyunk.


Ha a barátod nem változik, vagy nem alkalmazkodik legalább egy bizonyos szinten a te igényeidhez, hiába szeretitek egymás, nem fog működni a dolog. Próbáld meg észhez téríteni esetleg egy szünettel, talán ha megérzi, hogy milyen rossz lenne nélküled, tesz majd lépéseket.

Sok szerencsét és kevés szívfájdalmat.


19/L

2009. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!