Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Szóval fiúk, hogy reagálnátok arra, ha egy régebbi barátnőtöktől kapnátok egy levelet, amelyben leírja, hogy nagyon sajnálja amiért kitett benneteket és megbánta és kezdjátek újra? Mit csinálnátok?


(légyszi normális válaszokat!!! nagyon el vagyok keseredve. anno hülye voltam, már megbántam ez van...)


2009. dec. 8. 01:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi, hogy lány létemre belekotyogok. :) Anno ugyanez volt velem, szakítottam vele, majd rájöttem, hogy nem tudok nélküle élni. Két hónapomba telt, míg újra összejöttünk, az elején nagyon tartott tőlem, szinte undora volt, de mégis újra összejöttünk, mert ő is nagyon szerelmes volt belém. :) És most voltunk öt évesek. :)) Szóval elképzelhető, hogy az elején elküld majd a fenébe, de ha szeret, elképzelhető, hogy újra összejöttök. Csak kell egy kis idő, hogy a bizalom is helyre álljon. Sok sikert és fel a fejjel. :))
2009. dec. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És ha van barátnője akkor jobb volna várni a vallomással ugye? Mert amíg őt szereti engem nem fog meghallgatni nem? De már nem bírom magamban tartani az a helyzet!
2009. dec. 8. 01:23
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően elég büszke és rátarti vagyok ahhoz, hogy ne alázzam meg magam ilyen helyzetben. Ha annak idején kitett, annak valószínűleg megvolt az oka, különösen, ha aztán (vagy rosszabb esetben még a hátam mögött) összejött egy másik sráccal. Ha akkor az a másik srác jobban bejött neki, mint én, akkor ugyan, most hogyhogy mégis megint engem akarna? Vagy nincsen senkije, és úgy gondolja, hogy "ha nincs ló, jó lesz a szamár (mármint én)"? Na, nem erről szó sem lehet, én nem leszek senkinek a pincsije...


Persze lehetett az akkori döntésnek más oka is, például kisebbségi érzés, vagy a másik félreismerése. Vagy olyan félreértés, amit annak idején nem sikerült tisztázni. Ha ez a lehetőség fennáll (sosem lehet kizárni), azért megér egy beszélgetést a dolog. Mert az sem jó, ha két embernek tőlük független okok miatt válnak el az útjai, és aztán egy életen át emésztik magukat, pedig csak el kellene mondaniuk egymásnak őszintén, mit is éreznek.


Tehát fontos lenne tudni, mi is volt az oka a szakításnak.

2009. dec. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én azért tettem ki, mert hülye voltam (egyébként jól megvoltunk nagyon de ez hosszú story, verem a fejem a falba...) és nem jöttem össze mással. Igazából rá sem tudok nézni másra és nem tom képes leszek-e valaha rajta kívül mást szeretni...

(Nem tudom mit szólna, ha ezt most így olvasná...)

2009. dec. 8. 01:25
 5/22 A kérdező kommentje:
Ő volt az első barátom és össze voltam zavarodva, tök új helyzet volt ez nekem és nem tudtam kezelni.
2009. dec. 8. 01:26
 6/22 A kérdező kommentje:
Na még kérdés az, hogy most hogy van egy barátnője, nem venné ki magát furán, ha írnék neki? FIÚK ehhez mit szólnátok?
2009. dec. 8. 01:27
 7/22 anonim ***** válasza:

Én mindenestre válaszolnék neki.

Megkérdezném, hogy ami annak idején szétválasztott minket - az megoldódott? Vagy legalább megoldható? Mármint úgy, hogy nem csak az egyik tesz érte...

2009. dec. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen esetem régebben egy lánnyal. Tudom, hogy tapasztalatlan volt, és borzasztóan zavarba jött akkor, amikor egy beszélgetésünk közben finoman közeledtem hozzá, és megsimogattam a nyakát. Pedig már hónapok óta ismertük egymást, és én sem akartam tőle ott azonnal túl sokat. Csupán szeretetből, mert én már szerelmes voltam belé... Utána "dobott ki", ha nem is kerek perec, de nagyjából ez volt a mondókájának a lényege. Évekig töprengtem a miérteken, újra és újra idéztem mindazt, amit korábban mesélt, és amiről beszélgettünk, és rá kellett jönnöm, hogy valamiért kevésnek érezte magát hozzám, és nem bízott a kapcsolatunkban.


Ha ő most újra akarná kezdeni velem, nagyon erős kísértést éreznék iránta, mert legbelül még mindig szeretem...

2009. dec. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
És a barátnő 2.0 ?
2009. dec. 8. 01:40
 10/22 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. :D


Volt barátnője, de sikerült leépítenem a csajszit. ;)

2009. dec. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!