Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Szóval fiúk, hogy reagálnátok arra, ha egy régebbi barátnőtöktől kapnátok egy levelet, amelyben leírja, hogy nagyon sajnálja amiért kitett benneteket és megbánta és kezdjátek újra? Mit csinálnátok?


(légyszi normális válaszokat!!! nagyon el vagyok keseredve. anno hülye voltam, már megbántam ez van...)


2009. dec. 8. 01:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Gratulálok :D

Sajnos én nem vagyok ilyen "dörzsölt" de nem akarok lemondani róla, mert úgy érzem, mi együtt nagyon boldogok lehetnénk...

2009. dec. 8. 01:45
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha barátnője van, az nyilván nehezíti a helyzetet, és rontja a kilátásaidat. Ugyanakkor egy barátnő még nem kötelezi az embert semmire, és arra sincsen garancia, hogy mellette tökéletesen jól érzi magát. Amennyiben úgy érzed, hogy igazságtalanul bántál vele korábban, nem tolakodóan, hanem finoman tisztázhatod vele. Aztán ő is átgondolja magában a kettőtök közti viszonyt. Lehet, hogy már lezárta magában a dolgot, nem akar többet foglalkozni veled, és annyiban marad minden. Sőt, ez a valószínűbb. Viszont előfordulhat, hogy titokban még mindig fontos vagy neki, és a mostani barátnője nem az igazi számára. Ez esetleg jelenthet fordulatot az ügyben.
2009. dec. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Akkor írhatnék neki egy nyugodt hangvételű levelet, amiben tisztázom magamat? Legalább tudja, hogy mit gondolok mégha már nem is érdeklem...

Mert mi a legrosszabb? Nem beszélünk többet... ediig sem tettük. A másik meg az, hogy a dolog jól is elsülhet persze ennek nagyon kicsi az esélye.

De ha tisztességesen leírok mindent az azért korrekt vele szemben nemde?

(Mondjuk sajnos már több mint fél éve volt az eset azóta nem is beszéltünk...)

2009. dec. 8. 01:52
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egy őszinte levél nem árthat. Neked nincsen veszteni valód, a legrosszabb esetben tisztázod magad. Én drukkolok nektek. Ha valóban tiszta a szándék részedről, és a fiú is ragaszkodna hozzád, akkor megérdemeltek még egy esélyt.
2009. dec. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
hááát sztem én már csak azért sem jönnék veled újból össze, mert ez akkor kicsit olyan, h ha neked kellek, akkor együtt vagyunk, ha nem akkor kidobsz.Nem gondolod, h most ott fogja hagyni a barátnőjét érted, amikor csak fütyülsz neki, miután kidobtad.
2009. dec. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Ne levelezz vele, hanem találkozzatok! Ha komolyan kar téged. előbb teljesen számoljon le a másik--és minden más--kapcsolatával. Aztán találkozzon veled, ha valóban kar valamit. Óvatos legyél, lehet,hogy csak hazudik, vagy átver...de ha nem, akkor sok boldogságot!..:D
2009. dec. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha kapnék egy ilyen levelet, akkor, ha ez először történik meg, adnék esélyt a lánynak, de alaposan bizonyítania kellene, hogy méltó a bizalmamra.
2009. dec. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hàt én elküldenélek melegebb égtàjakra! Ha akor nem kellett, most se kelljen!
2009. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én el sem olvasnám a levelet, meg telefont sem venném fel. Szerintem hagyd békén. Ha te dobtad ki akkor biztosan nem esett jól neki. Hagyd legyen boldog, ne avatkozz közbe. Hibáztál... előfordul, majd következőkor jobb lessz.

Sok sikert.

2009. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

01:43 vagyok. :)


Nem dörzsölt voltam, csak tudtam, hogy azért jött össze a csajjal, hogy engem felejtsen, meg hogy bosszantson is. :))

2009. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!