Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jobb hazudnom? Inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jobb hazudnom? Inkább kamuzzak, minthogy megmondjam, hogy nem volt még csajom? Mert pancsernak néz mindneki!

Figyelt kérdés

Mindig megkérdezik az új emberek, akikkel összeimserkedem, hogy van-e csajom, mire mondom, hogy nincs, és megkérdik, hogy "de volt már! Nyugtass meg!" mire mondom, hogy sajna nem...

És úgy néznek rám, mint egy pancserre! Ők meg mondják, hogy "Miért nem??? Nekem már 4 csajom volt!"


Most inkább kamuzzak?

Most ennyire szégyen ez?

19/F



2014. febr. 9. 22:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nah igen, ezekenek jobb hazudni különben sosem szállnak le rólad és sok felesleges vitától kíméled meg magad. Ezeknek nem lehet megmagyarázni hogy van élet a puncin túl is. Ott vannak pl. a számítógépes kockák akik csajozás helyett tolják a játékokat ezerrel. Kinek fáj az hogy játszik és nem csajozik? Miért ne tehetné a saját idejével azt amit szeret? Miért tartják a csajozást magasabb rendű kikapcsolódásnak? Még ha operába/színházba/könyvtárba jársz 7/24 akkor is kevésbé ismernek el embernek mintha bármilyen suttyó csaj van az oldaladon. Miért? Azért mert szeretik az emberek azt hinni hogy jobbak a másiknál és szeretik ezt a másik orra alá is dörgölni. Pedig ők csak atomok átkozott halmaza akik több mólnyi nyúlványukat dugják a másik atomi halmazba. Nekik csaj jutott mert a csajozáshoz értenek.
2014. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk háríthatsz olyannal, hogy "barátnőm nem volt, de néhány csajt már meghágtam". Amilyen sötétek lehetnek még meg is dícsérnek, hogy milyen férfi vagy...
2014. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez is azt bizonyítja, hogy nekik sosem jött össze egy rendes kapcsolat. Ha már azt mondja az egyik, hogy már volt 4 neki. Akkor mire húzza az arcát? 1 Csajt tartson meg sokáig, az után szónokoljon xD
2014. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki mindig azzal hencegett, hogy ő aztán milyen jó pasi, 11 barátnője(!!)-nem szerelme, nem csaj, akit felszedett, hanem barátnője- volt. Egyszer elbeszélgettem vele, valami miatt szomorkodott és ki akarta verni a fejéből a dolgot, aztán ez a téma is szóba jött a végére. A párbeszéd valahogy így nézett ki:

>...És amúgy neked hány pasid volt?

-Olyan igazi, rendes, ténylegesen is kapcsolat?

>Hát neked mi számít annak?

-Hogy két hétig minimum tart és legalább megcsókol.

>Jogos. Na, olyan.

-Kettő...? Igen, kettő volt..

>Le is feküdtetek?

-Peersze, 14 meg 15 évesen, mi? Nem.

>Hah, sz*r vagy. (de így)

-Köszi. Amúgy neked hogy is volt ez a 11...?

>Hát az egyikkel összejöttünk délelőtt... és hát... délután dobott.

-Pff, na, akkor újra. Akkor most számold úgy, ahogy én.


(gondolkozik, gondolkozik...)

>Úgy négy. Abból az egyik kétszer, a másikat meg nem is láttam, mert netről ismertem, az tartott 2 hónapig, néha ráírtam, hetente talán egyszer...

-Netről. Akkor meg hogy a jó fenébe smároltatok?!

>Jólvanna, akkor csak 3

-És a másik kétszer?

>Ba... akkor csak 2. De az egyik egy k*** volt, a másikat meg megcsalt.


Most őszintén, akkor ezek a kapcsolatok jobbak, mint az, ha valaki addig nem nyugszik, amíg rendeset nem talál és mindenkivel összeáll? Ugyan már... :) A srác amúgy 17 éves és már ilyenek történtek vele, szerintem erre azért nem kéne büszkének lenni. Amúgy meg rosszabbul jársz, ha kamuzol. Legyél őszinte és kész. Akik meg neked hencegnek, hogy ennyi meg annyi csajuk volt... Egészségükre, te nem vagy ők, ők se te, mindenki legyen elfoglalva a saját életével és ennyi.:D Amúgy meg nem hiszem, hogy pancsernek néznének emiatt, maximum te érzed úgy. :)

17l

2014. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
kamuzni ne kamuzz, felesleges, légy őszinte, de ha zavar, akkor miért nem változtatsz rajta?
2014. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mick Jagger-nek 19 éves korában volt az első barátnője, mert szégyenlős volt. És most hol van.... ;) nem kell emiatt paráznod
2014. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én simán hárítok, ha olyat kérdeznek, amihez másnak nincs köze. Nem kell válaszolni, ha nem akarsz. Nekem 32 (!) évesen volt először szexuális kapcsolatom, a mostani a 4., de pl. az elsőben az ex azon parázott előre, hogy nem fog működni, mert biztos valami bajom van, hogy addig nem volt. Mondtam neki, hogy nem hülye vagyok, csak tapasztalatlan, de aztán neki nem ment havi egynél többször, velem semmi gond nem volt. (Ez már totál más téma, de megvolt az oka, hogy akkor jött össze nekem, nem is tartom követendőnek, de nem ettől lesz valaki jó/jobb ember vagy jó/jobb szerető.)
2014. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
és miért nem jött össze hamarabb? és hogy jött össze aztán végül? mert nekem se volt még, de én már nagyon akarnák, én még csak 21 vagyok de már kezdem gáznak érezni! Próbálok most változtatni de nagyon nehéz, az a baj nagyon nincs önbizalmam, és nem is merek kezdeményezni se! Pedig lett volna már lehetőségem, de akkor is megilletődtem és nem lett belőlle semmi aztán!
2014. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!