Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szerelem, de közös jövő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerelem, de közös jövő nem valószínű, ezért szakítottunk, de én úgy érzem bele őrülök, csak őt akarom, vége a világnak, mi a túrót csináljak?

Figyelt kérdés

tudom hogy nem sok értelme van ezt itt kérdezni, csak kínomban teszem, járkálok fel le, nem érdekel semmi, elmúlhat ez az érzés, vagy bánni fogom életem végéig ezt a szakítást? zavart és dühös vagyok, és elkeseredett, vagy nem is tudom mi ez

tudom hogy nem fogok sokra menni a válaszokkal


egy reménytelen szerelemtől zavart elméjű férfi


2014. febr. 9. 22:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is ezt éreztem a volt élettársammal kapcsolatban. Nem volt közös jövőnk, megpróbáltuk, nem sikerült, de én még akkor sem akartam feladni, mikor már biztos volt, hogy nincs esély. Akkor úgy gondoltam, nincs nélküle élet, inkább meghalok.

Mégis túljutottam rajta.

2014. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!