Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt feleségemet látom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleségemet látom a barátnőmben. Elmondjam neki? Hogyan?

Figyelt kérdés
Két éve élek boldog párkapcsolatban. Nemrég azonban rájöttem, hogy ez nem így van. A feleségen nagyon fiatalon, 24 évesen meghalt tüdőgyulladásban és fokozatosan ráébredtem, hogy rengeteg apró közös tulajdonság van közte és a jelenlegi párom között. Most már biztosan tudom, hogy csak a volt feleségemet szeretem benne és emiatt nagyon szégyenlem magam.
2014. febr. 10. 06:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
26%

(10) Ne hidd:D Olyan embereknél is szívesen alkalmazzák, akiknél látszik, hogy jó pályát fognak befutni.És ne kell sok pénz akkor ha valakinek a Rendőrségnél családtagja dolgozik. Pár ezer Ft-ért megfizeti a cimbiket a rokonnak, és máris gördül a dolog.

Ha az illetőnek van román származása, akkor boritékolható a dolog, ugyanis onnan ered ez a fajta módszer.Romániai magyarok előszeretettel alkalmazott módszere ez.Főleg abban az időben indult nagyon mikor ide akartak férjhez menni.

2014. febr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Az se véletlen, hogy ha valaki szemfülesebb és rájön a módszerükre, azt minden úton módon el akarják hallgattatni,el akarják lehetetleníteni, minden féle módon próbálják lejáratni hogy ne tűnjön az illető szavahihetőnek, mert pontosan tudják, hogy túl sokat tud.
2014. febr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

Az addig flottul müködő gépezetet nézd meg akkor, ha valaki rájön a bulira, és egyik pillanatról a másikra, váratlanul,kiiktatja(kirúgja) a besúgót, hogy viselkednek, micsoda őrjöngést(és vandalizmust) nyomnak le, hogy szét szaladnak.Pár hónapba bele telik számukra, míg összeszedik magukat.

Az őrjöngést és a vandalizmust, amolyan bosszúhadjáratot az a személy kapja aki kiszúrta a műsorukat.

2014. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
61%! Te paranoiás vagy! Az ön és mások érdekében, sürgősen fordulj szakemberhez! Köszönöm!
2014. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

14 Látod kérdező, míly érdekes, hogy valaki leír egy esetet, és amik eddig kiderültek az esetről, és egyből valaki megjelenik és "paranoiás" szöveget nyom, meg dokihoz küldi az illetőt, holott megtörtént esetről beszélünk:D


Véletlen?:D Szerintem nincsenek véletlenek:D

2014. febr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
(14) Kicsit több önuralom elkélne számodra:D Meg nem ártana ha igazat is tudnál beszélni:)
2014. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
leír, megtörtént egy esetet,
2014. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Menyni idővel a feleséged halála után találkoztál a pároddal?


Szerintem ez a dolog nem feltétlenül baj.

Ha jól megnézem akkor a férjem, és az exeim közótt is van nagyon sok hasonlóság.

Hol ebben, hol abban. Persze nagyon sok különbségbis:)

De valahol megvan, hogy mit keresek egy férfiban, ezt kerestem17 évesen is, mármint egy reszét.

Így a prőbálkozásaim a evidens, hogy hasonló tulajdonságokkal Is rendelkeztek.

Úgy, hogy nekünk volt okunk a szakításra.

Te elvesztetted a feleségedet,úűgy, hogy alapvetően nek volt gond a kapcsolatotokban. Találtál egy nőt akive működőképes, boldog kapcsolatot tudtál fenntartani.elvesztetted.

Teljesen érthető, hogy ha nem is tudatosan, egy hasonlő nőt kestél, hiszen egyszer mar bejött, megtaláltad amit egy nőben keresel

Remélem érthető.

Szerinem a 61% os paranoiás, hatalmasat csalódott ember..amit ő ír ilyen hosszútávon nagyon ritka.


Azt kell magadban megtalálnod, hogy csak azt szereted benne, ami közös a volt feleségeddel, vagy azt is, amiben különbözik.

Ha ennyire gyötör a dolog, talán érdemes lene szakemberhez fordulnod, mert szerintem mé mindig nem dolgoztad fel afeleséged halálát, ezt van benned ez az aggódás, félelem, hogy csak miatta vagy a pároddal.


Ha boldog a parkapcsolatod, akkor hola kerdés;)

2014. febr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

(18)


"Szerinem a 61% os paranoiás, " ez az egy kis apró beszúrásod elég arra, hogy akár egy nyomozó, vagy bárki aki élesebb szemű az átlagnál, az tudja, hogy mire szolgál ez az írásod.


És még csak meg se kell mozdulnia az embernek,Köszi:D

2014. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Én azon sem lepődnék meg, hogy a két IP egyezne a 71% és a 80%-os-nak:D
2014. febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!