Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt feleségemet látom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleségemet látom a barátnőmben. Elmondjam neki? Hogyan?

Figyelt kérdés
Két éve élek boldog párkapcsolatban. Nemrég azonban rájöttem, hogy ez nem így van. A feleségen nagyon fiatalon, 24 évesen meghalt tüdőgyulladásban és fokozatosan ráébredtem, hogy rengeteg apró közös tulajdonság van közte és a jelenlegi párom között. Most már biztosan tudom, hogy csak a volt feleségemet szeretem benne és emiatt nagyon szégyenlem magam.
2014. febr. 10. 06:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
milyen próba? Hát nem is tudom... mondjuk kérd meg egy barátodat, hogy próbálja meg elcsábítani tőled. Akkor majd megérzed, hogy mit is érzel iránta igazából.
2014. febr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én meglepődnék ha egyezne...(azon is ha az sajátrofilomnál lenne egyezés, mert rendszerint 3 különböző gépről írok, attól függően, éppen hol vagyok..jah bocs 4 ..

(IPad, asztali gép, telefon, laptop... Időnként ha a szüleimnl vendégeskedek onnan is belépek... Természetesen nem egy net előfizetésről:))



Mi célt szolgál azon felül szerinted, hogy segíteni szeretnék?

Azt hiszem tényleg üldözési mánia;)


Tényleg érdekel.


De leginkább a kérdező véleménye..

2014. febr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

(22)


Ha valaki ostoba, és saját magát buktatja az ostobasága miatt, azt nagyon lehet ám sajnálni:D


Nyugodtan az összes reg-ről mínuszolhatsz, de még mindig nem jöttél rá, hogy te magad igazolsz engem, pedig én csak egy megtörtént esetet írtam le:D


Ébresztőőőőőőőőőő:DD

2014. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, mind ezek után amit itt láthattál, én csak annyit mondok neked, mosolyogva és végtelen békével:


Kapd össze magad, mert szinte 100% esélyed van arra, hogy ugyan ilyen csapdába léptél bele, mint amit írtam.

Nem kell sok ész ahhoz, hogy erre rágyere, szerintem.

2014. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hgy 1-azaz 1 profilről lepontoztam az összeeskövéselméletedet, és a rasszista megnyílvánulásodat ("romániai magyarok")


Annyi a véleményem, hogy mindenki önmagáből indul ki.


Nagyon komoly, hogy még ebben is összeesküvést látsz...


Az a baj, hogy sehogy nemtudom bizonyítani, hogy mekkorát tévedsz, de talán nem is akarom, mert akkor találnál más okot, hogy miért mindenki ellened van...

Nekem elég, az,hogy a gyakorin 3. Vagyok a toplistán, a családi kapcsolatokban 2.' úgy, hogy nem erre gyúrok.

Teht az esetek többségében hasznos a válaszom,més segítek embereken, mert ezért vagyok itt.

2014. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

(25) Jobbulást, és békességet kívánok Neked:D


Shalom:D

2014. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Szemszín árnyalatot és anyajegyet szerintem nem lehet utánozni.
2014. febr. 10. 19:11
 28/28 anonim ***** válasza:

Bocs nem olvastam el rendesen hozzászólásokat...

Nehogy elmond neki, csak megbántanád vele feleslegesen. Nagyon sajnálom, ami a feleségeddel történt, és dühös is vagyok, hogy ilyen előfordulhat, de sajnos nem tehetünk ellene semmit. :(

Szerintem csak azért ismertél fel bennük közös dolgokat, mert nagyon hiányzik neked, és nem tudtál elbúcsúzni tőle. Ez most rád tört, de az idő segít majd. Csak azt hiszed, hogy a volt feleségedet szereted benne, őt szereted, és szereted a volt feleséged emlékét is. Az embereknek sok apró közös tulajdonságaik vannak. Soha ne felejtsd el a volt feleséged, de szeresd a nőt, aki melletted van, és ne akard összehasonlítani az emlékeiddel. Tudom, hogy nem tudatosan teszed, ezért mondom, hogy csak az idő segít, de az biztosan. Gondolom, hogy megértené, ha elmondanád neki, hogy hiányzik, és beszélnél róla, akár még segítene is feldolgozni, de ne bántsad azzal, hogy őt keresed benne.

2014. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!