Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az idióta gondolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az idióta gondolat, hogy a nőknek csak magas pasi kell, meg, hogy 180 alatt semmi, bla bla bla?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 19:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
Mi ez az idióta kérdés? Pedig a fent leírt gondolat nagyságrendileg lefedi a valóságot. A nők 90%-nak 180-tól kezdődik a férfi, a maradék 10% viszont tudja tolerálni azt, ha egy pasi 171 és 180 centi között van. Hangsúlyozom: tolerálni! Valójában ők is a magasabb pasikhoz vonzódnak, de elfogadják ezt is. Viszont 170 centi és az alatt nincs élet csajozási szempontból, csak folyamatos elutasítás.
2014. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ez nem igaz mert ismerek valakit aku egy alacsony pasiba volt szerelmes. es a szerelem mzr tobb mint toleralas
2014. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hagyjuk már ezeket, hogy ismerek valakit bla bla.. A legtöbb alacsony férfinak (170cm körül), esélye sincs a nőknél, legyen az a nő 160cm pl. A néhány szerencsés vagy gazdag, vagy átlagnál nagyobb férfiassága van, ami ad egy "kis" pluszt a kezdeményezéshez. Akinek ezek az adottságok nincsenek meg, annak annyi.
2014. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az az ember a legjobb baratnomnek az egyik baratja volt es valahanyszor csak talalkoztunk vele azt hallgattam ahogy az-az ember arrol a szemelyrol aradozik... szinte csak o volt a beszedtemaja
2014. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

egyebkent mi az hogy nem jo 170cm? en 160 valamennyi vagyok es egy olyan srac tetszett nekem aki epphogy egy magassagu velem.. es nincs plusz penz vagy barmi ilyesmi, egyszeruen csak rendes es vicces.

elozo voltam csak ezt kifelejtettem

2014. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15-ös. Most Te komolyan azt, hiszed, hogy magadfajta nők vannak többségben, akiknek nem számít, hogy csak 170cm lettem?? Mert akkor nagyon nagy tévedésben élsz. Ne értsd félre ez nem a személyed elleni támadás volt, csak azt írtam le, hogy az alacsony nők többsége rühelli az alacsony 170cm körüli férfiakat, és kivétel nélkül mind a 180cm-es vagy még ettől is magasabb férfiaknak ad csak esélyt.
2014. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hat szerintem olyan fele-fele egyenlo aranyban vannak. mert amugy a baratnoim kozul szinte mindegyiknek valaki olyan tetszett aki nem tul magas. es ha tenyleg tevedek akkor nem tudom hogy mi a baj az emberiseggel... mert minek egy alacsony nonek egy egimeszelo? az igaz hogy akik alacsonyabbak a noknel annak kevesebb eseje van szerintem, de aki magasabb 5 cm-vel azzal nem ertem hogy mi lenne a problema. meg amugy szerintem a 170cm nem is szamit alacsonynak... egyebkent tudom, hogy nem ellenem szolt amit mondtal, de azert koszonom hogy szoltal, mert van amikor tenyleg elegge magamra veszek dolgokat :) csak szeretnem ha azt figyelembe venned amit eddig mondtam/irtam. :)
2014. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
sztem ez nem igy van pl engem nem érdekel a magasság mondjuk én se vagyok vmi magas de nem zavar ha alacsonyabb vagy egymagas velem :) 15/L
2014. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!