Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A részegség nagyon gáz?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és szeretek szórakozni a barátaimmal. Általában ha kimegyünk inni akkor én és pár haverom is totálra isszuk magunkat. Én olyankor nem kötekedek senkivel, nem mászok rá más csajokra, csak kidőlök és aludnom kell 1-2 órát. Volt pár eset amikor a barátnőm is velem volt és ez lett a vége. Most azt mondta, hogy neki ez nem fér bele. Szerinte nagyon undorító és gáz ez a viselkedés. Szerintetek se fér bele ilyen egy kapcsolatba? És ha bele is fér kb milyen rendszerességgel megengedett?

2013. dec. 29. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

ugyan már, mi ezen a gáz? :D

szerintem pozitív, elmegy az ember néha 1-et inni, szórakozni, hogy levezesse a feszültséget, kiengedje a gőzt. a barátnőd egy idióta. valószínűleg nagyon sok mindenből kimaradt.

2013. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak annyit iszol hogy feloldódj, jó kedved legyen és pörögj, az rendben van, de amikor már azt sem tudod hol vagy, járni sem tudsz és bealszol + behánysz az gáz, szerintem.

26f

2013. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen
2013. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Nos, nem tudom,de első ha neked az normális ha hulla részegre issza valaki magát 2 naponta, vagy hetente...

Szerintem lehet inni, de akkor tudd, hogy hol a határ! Az sokkal normálisabb dolog.

Például nem biztos, hogy tudnám tolerálni az ilyen viselkedést a barátomtól.

20 L

2013. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Az ivassal nincs gond, de a reszegseg nekem mar undorito es nem fer bele a kapcsolatba. Egy paromat hagytam mar ott, ez csak egy ok volt a sok kozul. A ferjem szerencsere nem iszik mertektelenul,egyszer berugott, akkor annyira rosszul lett, hogy o maga mondta, hogy ezt tobbet soha.
2013. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Igen, a hullarészegség mindig "gáz". Naponta, hetente, de havonta is az.


Ellenben, ha elmégy a haverokkal és kulturáltan (azaz anélkül, hogy kidőlnél) elfogyasztotok pár italt, miközben beszélgettek, hülyültök egy kicsit, nincs semmi gond.

Persze ez is csak addig, amíg nem vagy többet a haverokkal, mint a pároddal.

2013. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem férne bele egy nőtől, de én sem iszom, szerintem jól döntött a barátnőd, hogy érett és felelősségteljes férfit szeretne. 23/F
2013. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

4-es hol látsz te ilyet, hogy 2 naponta? vannak gondok a szövegértéssel.


20 évesen elmegy lerészegedni az ember, neketek ezen mi a nem normális? :D én szét dolgozom a belem, nyilván jobb józanon, de aki szerint ez nem fér bele, az jóformán egy korlátozott, gátlásos fasz.

bírom, hogy ezen a részlegen a GYK-n akik okoskodnak 90%-uk szűz vagy még soha nem mentek el bulizni csak anyu mellett ittak sört meg forralt bort :D

2013. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
aki részegre issza magát, az nem lehet felelősségteljes? :D ugyan már. vicc, hogy milyen elgondolású emberek vannak itt, komolyan. befelé forduló, zárkozótt, neurotikus, pszchiológiai gondokkal küzködő egyének vagytok, ennyi. azok a legjobb emberek, akik nyitottak és nem filózzák túl a dolgokat, a pillanatért élnek.
2013. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8cas mond már meg mi a jó abban ha hulla részegre iszod magad és okádsz meg nem emlékszel semmire?

Velem is előfordult már, és ultra cikinek érzem.

2013. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!