Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjeturmixok - melyiket...

Fehérjeturmixok - melyiket ajánlanátok egy 29 éves csajnak, aki fogyni akar?

Figyelt kérdés

Olyan volna az ideális, aminek az íze nem kellemetlen, és nem az az érzése az embernek, hogy fűrészpormixet iszik.


Valaki azt mondta, hogy olyanok mint a pudingok, vagy a shake-ek a gyorsettermekben, noha olyat nem surun jo venni.


Mik a tapasztalatok?


2013. okt. 25. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Még fehérjeturmix sem kell, ha fogyni szeretnél, ugyanis ez nem ezen múlik, hanem az egész napi étrenden.

Ízre egyébként a Scitec és Biotech (pl nitro pure whey gold) proteinek jönnek be nekem, de árban már nem versenyképesek egy Myprotein impact-el vagy MHN whey-el szemben. Nekem ezek is ízlenek. A myprotein impact az ízesítetlen, de lehet hozzá venni flavdropsokat, amikkel ízesítheted (kb 10 csepp a turmixba).

A szójás proteineket kerüld, mert azoknak van fűrészpor ízük és a biológiai értékük is alul marad a tejsavóhoz képest.

Szóval tejsavóproteint vegyél. Ha nálad az íz a lényeg, akkor Scitec 100% wheyprotein professional. Rengeteg ízben van. De még egyszer írom, ennél vannak olcsóbbak és tartalomban jobbak is, csak ízben maradnak el.

2013. okt. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
száélkásító diéta kell, ami igen alacsony CH bevitelt jelent, de magas fehérje bevitelt is egyben, hogy izmot ne vessz. Így lesz formás popód, és homokóra alakod majd :)
2013. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tap bela ***** válasza:

50 éves hölgynek is azt mondanám, szilárd étkezés (szénhidrát, fehérje EFA) arányok megválasztása. Fehérje esetében olyan whey alapú, és/vagy Micellar kazein, amely nem tartalmaz hozzáadott szénhidrátot (cukor, rejtett cukrok), és igen magas az EAA érték benne.


Amennyiben van mani akkor Body Attack Extreme Whey Deluxe (whey izolát, hidrolizát, koncentrát), vagy Peak Whey Fusion (koncentrátum, ziolátum, hydro) hozzáadott értékek. 16.300Ft/2260g, vagy Whey C6. De ez utóbbi esetben vigyázat, mert hamisítványok is vannak a piacon.

2013. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szuper :) végre megtudtam Tőled, kedves Montez, hogy mitől fűrészpor ízű valamelyik készítmény, köszi, a szója, tényleg, erre nem gondoltam volna.

Az a Scitec Epres vagy Csokis, az eléggé vonzó, és igen, az a fontos, hogy jó íze legyen, mert ezt akarom enni csak vacsira.


Igen #2 kell a szálkásító diéta :) és sokat is tervezek mozogni.


Tap Béla: értem, ezt is felírtam magamnak. :)


Még egy kérdés, szokták megengedni, hogy valaki megkóstolja ezeket, mielőtt megveszi azokat az übernagy pakkokat? Van olyan, hogy mittudomén minta csomag vagy hasonlók?


Zöld kéz mindenkinek odarakvs!

2013. okt. 25. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak egy adagos minták is.
2013. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tap bela ***** válasza:
Természetesen vannak egy adagos kiszerelések. Ezt vagy pénzért, vagy ingyen adják. Nem minden márkánál találsz ilyet. Ellenben egyes márkák, mivel tudják, hogy nagyon drágák (az IGAZI PROTEINEK) ezért léteznek 450g-os kiszerlések is.
2013. okt. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A héten megyek minták után kutakodné! :)
2013. okt. 28. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!