Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki nem képes a szerelemre?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, volt egy 4 éves kapcsolatom és 'sok' laza. Sosem voltam még szerelmes, se a komoly barátomba, se senki másba. Volt már olyan, hogy "rajongtam" pasikért, de az kb addig tartott még meg nem ismertem őket jobban. Most is van egy srác akivel találkozgatok hetente és kivül-belül bejön, de valahogy mégsem érzem azt, hogy beletudnék szeretni. Mi a baj velem?
2014. febr. 11. 09:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igen.
2014. febr. 11. 14:18
 12/14 anonim ***** válasza:

Nos én nem hiszem hogy rosszul gondolom, ugyanis tényleg sok ilyen van, több mint gondolnád, saját rokonságomban is sajnos. Csak erről nyíltan nem beszélnek az emberek, egyrészt mert szégyenlik, meg maga a tény, hogy boldogtalan valaki tabu téma. Nekem nagyon gyakran nyílnak meg az emberek és hallom, látom nap mint nap.


A szenvedő fél részéről a remény meg a félelem ami életben tartja ezeket a kapcsolatokat és a nők sokszor nem, vagy nem akarják észrevenni elfogadni, hogy a kapcsolatuk az belülről rohad és amikor szembesíted őket mintha a falnak beszélnél.


A mamám volt ilyen például.

2014. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amit írtál azok alapján pszichológusok valamilyen fokú borderline személyiségzavart(enyhe autizmust) simán megállapítanának.

Szerintem viszont csak egy kis oxitocin hiányzik a szervezetedből, ami simán pótolható.

2014. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jó...azért ennyire nm hinném, hogy komoly a helyzet.
2014. febr. 11. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!