Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom, iszonyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, iszonyú lelkiismeret furdalásom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon magam alatt voltam a párom miatt és egy nagyon régi barátomhoz átmentem kicsit iszogatni beszélgetni.Beszéltünk egy csomó dolgról,páromról, a kapcsolatunkról stb...és úgy indultam neki hogy iszogatás és alváson kivül semmi nem lesz.de lett és nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van miatta...félek hogy ki fog derülni párom előtt...lehet fél év lehet 1év múlva lehet 5 év múlva de félek hogy egyszer kiderül...
2014. febr. 11. 14:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A te kapcsolatodnak az első szakításnál vége lett. S tegnap be is bizonyítottad, hogy a te részedről is. Semmi olyat nem tesz egy részeg, ami józanon ne fordulna meg a fejében. Kezdj el továbblépni.

Sokan túl misztifikálják az ilyen "megcsalást" holott ez nem ugyanaz a helyzet, mint amikor rendszeresen, heteken, hónapokon, éveken át jársz el félredugni. De intő jel lehet neked, hogy már nem jelent annyit neked az a kapcsolat, mint amennyit gondolsz bele.

2014. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem tudok a szemébe nézni...:( annyira szégyellem magam...nem tudom ezt igy csinálni :(((( nem tudok úgy tenni mintha semmi nem történt volna....és ő mondta nekem még az elején hogy ha kiderül hogy a barátnője megcsalta akkor inkább elhagyja...szeretem őt...:(((( és nem tudom ezt igy folytatni :((((
2014. febr. 11. 15:46
 13/23 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
26évesek
2014. febr. 11. 16:42
 15/23 anonim ***** válasza:

Ne attol felj,hogy ki fog derulni,hanem attol mekkora fajdalmat okozol vele .. Sajnos engem is megcsaltak ,majdnem ugyanigy.. Nem mostanaban tortent,de most most sem tudom hogy valaha is ki fogom-e heverni ..meg magamat is okoltam miatta :(


Nem egyenes dolog ez igy..

2014. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem tudnék neki fájdalmat okozni.az én hibáimért ne ő szenvedjen.és tudja jól h ő is követett el hibákat amiket megbocsátottam neki mert akkor hagyott el amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá hogy mellettem legyen.és ez nekem egy óriási pofon volt.de annál jobban szeretem mintsem hogy bármiben is fájdalmat okozzak neki
2014. febr. 12. 00:07
 17/23 anonim ***** válasza:
már megtetted. elrohad a kapcsolat
2014. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

segíteni sajnos nem tudok, viszont őszintén érdekelne, hogy hogyan teheti ezt meg valaki egy másik emberrel? nem ítélkezni akarok, komolyan szeretném rá tudni a választ, hogy mi játszódhat le olyankor a 'megcsalóban', elvégre ez nem egy pillanat, hanem egy folyamat. pl. amikor elkezdtetek vetkőzni, stb. megszűnt létezni a külvilág? vagy olyankor a 'hormonok miatt' fontosabb az élvezet hajszolása? vagy valami elégtételt éreztél egy sérelemért, hogy ez ellen majd a párod lesz tehetetlen?

az az igazság, hogy én is kerültem ilyen szituációkba, de mindig olyan közömbösség/bűntudat/nemtommi áraszt el a kritikus pillanatban, hogy azóta foglalkoztat a kérdés, hogy egyáltalán hogyan lehetséges az ilyesmi! lehet, hogy csak bennem alakult valami extrém gátlás valamiért.

de szerintem rajtad is az segíthetne, ha meg tudnád magyarázni, miért csináltad, hiszen ami történt, megtörtént.

2014. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azért a filozófia részét nézzük már meg egy kicsit: Tényleg a szex az alapja a bizalomnak? Tényleg ezen múlik, hogy tartós-e egy kapcsolat? Ahogy itt fentebb írta valaki, volt egy ilyen egyszeri eset és sorozatosan ke.fél mellé az alany egyszer botlott.

Tényleg ez az amin múlhat, hogy meg van-e a szerelem??? Azért elég kicsinyesek vagytok ha így látjátok. Fűzhetném tovább de minek. (De hozzáteszem azt is, nem... nem érzem természetesnek, hogy mással keféljünk mint a párunk, de nem gondolom, hogy ezen kell múljon minden.)

2014. febr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ez nem kicsinyesség. más farkát magába ereszti vagy más nőt dug és szerelmes? ez képtelenség. erőszaknál fordul csak elő. nincs botlás, ezek az események előre láthatóak mindenkinek aki nem visszamaradott értelmileg
2014. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!