Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is megsértődnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megsértődnétek egy ilyen mondat után?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy jöhetne gyakrabban is, hogy többet tudjunk beszélgetni, mire ő: "vedd már észre magad, nem körülötted forog a világ".
2014. febr. 11. 19:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én is egy hasonló választ eresztettem meg, pedig az elmúlt hónapokban igen jól elvoltam az illetővel... De hát, mint azt már oly' sokan megmondták: "az emberek változnak"...
2014. febr. 11. 19:29
 12/15 anonim ***** válasza:

erre mondtam volna azt hogy..

"bocs hogy kedvellek.. de ha zavar akkor nem kell jönnöd"

2014. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
Azért szebben is kifejezhette volna magát és nekem is rosszul esne egy ilyen mondat.
2014. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalataimból kiindulva,talán azért nem megy a kérdező, mert nem hívták? Erre senki nem gondol,ugye?

Nem egyszer voltam úgy,hogy hívogattam a párom,mert alig volt találka,ő viszont engem szinte sosem. Ez pedig a te esetedben is azt jelentheti,hogy már nem (annyira)szerelmes beléd.

Innentől kár is teperned,ne légy annyira lelkes vele szemben,ne lássa azt,hogy futsz utána.Ha szeret,rájön,és változtat,ha nem, akkor nem is kár érte.

2014. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A sértődésnek semmi értelme. A sértődő fél csak önmagát bünteti vele. Ha velem szemben vágják be a durcát, akkor nem hogy a kiengesztelésre teszek kísérleteket, de megmakacsolom magam és úgy viszonyulok hozzá, hogy szerintem is legyen oka a sértettségre.
2014. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!