Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én lennék ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék ennyire rossz ember?

Figyelt kérdés
Cigizek és a barátom nehezen tud igy elfogadni. Próbáltam róla leszokni körülbelül ugy 3x de egyszerűen nem tudok és nem is akarok. Zsarolással próbáltam leszokni mert olyanokat mondott hogy válasszak ő vagY a cigi. Nemtudtam róla leszokni és lehordott minden hazugnak meg hogy ezért nekem nem lehet hinni azota ezért nem bizik bennem 100%ra. Mondta hogy ha vele vagyok akkor ne cigizzek de egész álló nap velem van és nehéz nem gyujtani rá :/ Már teljesen másképp viselkedik velem mert nem birom ki cigi nélkül pedig igy ismert meg hogy dohányzom. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2014. febr. 11. 19:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy akárhányszor probáltam leszokni nem sikerül soha mert nem magamtól akarom a családban is szinte mindenki cigizik ez rárak még egy lapáttal ha nem cigizhetek megvagyok bolondulva nincs jókedvem és agressziv vagyok csAk miatta akarok leszokni pedig még csökkentettem is miatta pár szállal mert règen nagyon sokat cigiztem
2014. febr. 11. 20:46
 12/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire fontos neked ez a kapcsolat. Ha úgy gondolod, megérné letenni a cigit és így rendbe jön a kapcsolatotok, és elfogad, vagy inkább cigiznél és olyat keresnél aki hasonló beállítottságú.

Rajtad áll, de ha én kellene döntenem, biztosan leszoknék érte. Bár nálam is kizáró ok,ha a másik bagós.

2014. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!