Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretői viszony érzelmekkel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony érzelmekkel. Hogyan tudnék tudatosan viszonyulni ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

Egy picit több mint fél éve tart a viszonyunk. Ő házasságban él,én nem,és Ő a férfi én a nő.

Eleinte csak a testiség miatt találkozgattunk,most egyre jobban azt érzem,hogy olyan érzelmeink vannak egymás iránt,ami inkább kezd a szerelemre hasonlítani...

De az eszem pedig azt mondja,hogy nem fogja elhagyni értem a családját.

Hogyan tudnék ehhez normálisan viszonyulni?

Egyrészt iszonyú bűntudatom van az egész miatt,másrészt hihetetlenül élvezem a helyzetet.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2014. febr. 12. 22:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

"azt érzem,hogy olyan érzelmeink vannak egymás iránt"

Maximum neked vannak érzelmeid. Ha neki is lennének, akkor nem menne haza a feleségéhez, miután belédürített.

2014. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Köszönöm kedves 9-es. átéltük mi is. Életem legszebb emléke marad, bizony, és azt már semmiféle lepontozás meg szószékről való kiátkozás nem veszi el tőlem! ))
2014. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
66%-os, nyugodj már meg, elmondtad a magadét, eléggé keserű vagy azok alapján, én sajnallak.
2014. febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi gyökér van itt, akik szerint a kérdező és a párja viselkedése normális... Bezzeg ha titeket csalnának, akkor ti tombolnátok a leghangosabban.
2014. febr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%
Képzeld el kérdező, hogy micsoda elégtétel lehet az az effekt, amikor valaki idejön és egy válaszra jól benulláz. )) Nem káromkodott benne senki, a válasz a kérdésre adatott, a nyomkodó meg valahonnan a Viharsarokból kicsap a kemencesutból és rányom egy nemtetsziket... Ugyanaz a varázs, mint a mikor a pitvarajtóból jól le lehet cafkázni a szép és fiatal lányokat, csak azért, mert vannak, szépek és nevetnek. De mit tegyünk ez is az emberi lélek bugyrainak egy része. Most még majd olyan is jön, aki vicsorogva azt gondolja, hogy én egy megkeseredett embergyűlölő vagyok. Pedig hát.. éppen, hogy én szeretem az életet, a szerelmet, az emberi kapcsolatokat. Nem is bántam meg semmit és vigyorogva fogok átkelni a nagy sötét folyón.
2014. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor mit írnátok ha kiderülne, hogy a kérdező nem nő hanem férfi, és egy házas nő felé érez így?
2014. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem fogsz tudni ehhez "normalisan" viszonyulni, es nagyon fog fajni. Tapasztalatbol mondom, sajna... Ha van etod hozza, zard le mielobb
2014. febr. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

66 %-os :) annyira szanalmas.

Szerintem nem is gondolod komolyan (vagy ha igen kanos 17eves lehetsz) amiket irsz.

Kedves kerdezo.

Te csak szereto vagy es eleg ritkan taplalnak (mely)erzelmeket szeretok irant, szeretjuk a gyermekeinket a szuleinket szerelmesek vagyunk abba akivel egyutt fekszunk es ebredunk esetleg meg oltarhozz is vezetjuk. Talan majd egyszer te is talalsz valakit aki viszonyt szeret es nem csak szexre, valtozatosagra, idotoltesre kellesz neki.

2014. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ez rossz.viszony.
2014. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!