Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítot a barátom velem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítot a barátom velem mit tegyek hogy tovább lépjek?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szakítot velem azóta is beszélünk minden nap és találkozunk is néha azt mondja már nem szeret és nem akkarja újrakezdeni.De én még mindig szeretem hogy kapjam vissza vagy hogy lépjek tovább?? mit tegyek hogy végre helyre áljon minden??
2014. febr. 13. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Lépj tovább! Ha ehhez az kell, akkor egyelőre kerüld a társaságát! Nehéz úgy elszakadni valakitől, ha napi kapcsolatban vagy vele.


Próbáld magad minél jobban lefoglalni valamivel, ami eltereli a gondolataidat: munka, tanulás, sport, hobbi...

2014. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudni kéne miért szakitott, és azt is vajon miért tartja veled a kapcsolatot minden nap, és találkozgat..!

De két opció van. Ha le akarod zárni, radikális lépés kell. Meg szakitasz vele minden kapcsolatot, nemh a találkozásokat! 2.: öszintén le ülsz vele beszélgetni,hogy van e remény arra,h lesz köztetek valaha kapcsolat.

Ha nincs, szigorúan szakits meg vele minden kapcsolatot, csak igy tudsz tovább lépni!

2014. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit tegyek azt mondja egyszer hogy semi esély máskor meg tetszik neki ez az új énem. meg mondta hogy szeret szakítás után 3hétel azt mondta megszokásból,mondta de a 3hét alatt egyszer se mondta és én megilyedtem mikkor kimondta ha találkozunk van hogy lesmárol át ölel meg ilyenek. az a baj hogy nagyon szeretem és van úgy hogy erösvagyok és úgy érzem túl vagyok rajta de van hogy sírok anyira hiányzik. :(
2014. febr. 13. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog amit tehetsz, az az, hogy elfelejted. Ne találkozz vele, ha ír neked, ne válaszolj rá. A mostani helyzetben még nem tudja, hogy mit veszített, de ha nem reagálsz rájön majd. Nem érdemes megpróbálni visszaszerezni. Neki nem kellettél és szakított veled, majd jön olyan, aki mindent megtesz azért, hogy veled lehessen. Nem érdemes időt és energiát pazarolni olyanra, aki nem érdemli meg. Ha nem találkozol vele, sokkal könnyebb lesz túllépni ezen az egészen.
2014. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NE foglalkozz vele és kerüld el a társaságát. Ha vége van, akkor vége van, nincs értelme itt fűrészelni a fingot.

Aztán próbáld meg lekötni magad valamivel, hogy ne járjon a fejedben. Pl. tölts le egy nagyon jó játékot és játssz vele, én mondjuk a Tyrian-t javaslom :) tényleg nagyon király játék, próbáld meg végivinni, meglátod hogy a végére el is felejted majd őt :)

2014. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sajtoreferens ***** válasza:
Valószínűleg a borzalmas helyesírásod sugallta műveletlenséged miatt szakított veled. Olvass sokat, gyakorolj, és lesz nála esélyed! Ne add fel!
2014. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1eloval írok és nehezebb 2gyorsan írok 3nem tudod értelmezni akérdézt vagyis tématévesztés!!!
2014. febr. 13. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!