Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta ma a barátom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta ma a barátom hogy nem szerelmes belém és ez nekem rosszul esett de ö háborodott fel, igaza van?

Figyelt kérdés

régebben irtam a füzetébe hogy "szeretlek *Juli(az én nevelem)

és erre mondta ma hogy minek irkálok ilyet a füzetébe miért nem irtam mást,

erre kérdeztem hogy miért nem vagy belém szerelmes?

erre azt mondta hogy miért te szerelmes vagy belém?mire én mondtam hogy igen!

erre ö : - hát én nem vagyok beléd szerelmes képzeld el,miért lennék...

de azt komolyan mondta


de erre csak annyi volt a magyarázat hogy -még csak két honapja járunk és hogy elötte jártál mással is!


2009. dec. 8. 22:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
amugy 1 év 3 honapot jártunk de ö mindig hazudott és átvert ezért otthagytam és összejöttem egy másik sráccal 5honapig jártam vele de szakitottunk. most 2honapja megint vele vagyok a régivel
2009. dec. 8. 22:19
 2/16 anonim ***** válasza:
2 hónapja jártok, és ilyeneket csinál? Akkor szerintem felejtős a téma, dobd ki és kész....
2009. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szia gondolom 14 év körüliek lehetek :) jól érzitek magatokat együtt akkor legyetek együtt aztán ennyi :)
2009. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mit szólnál, ha rendelésre belém kéne szeretned? Menne?
2009. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Előző vok.

Minek erölteted az egészet? több mint egy éve jártok, és még csak azt se mondja, h szeretlek? Magadnak csinálod a bajt evvel a kapcsolattal...

2009. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az "előző vok" igazából "első vok", csak jött közbe 2 komi :)
2009. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

amugy meg azt mondja szeret csak nem szerelmes belém.

mert ha ugy járnánk 2 honapja hogy összvissz akkor nem is kérdeznék még ilyet...de igy

2009. dec. 8. 22:25
 8/16 A kérdező kommentje:
amugy ö 19 én pedig 17
2009. dec. 8. 22:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor minek jártok? A haverjaimat is szeretem, mégsem járok velük. :D
2009. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem ő nem tisztel téged ha ilyen bunkón közölte veled h nem szerelmes beléd,még ha tényleg szeret, finomabban közi veled.Én a helyedben egyből szakítanék vele,főleg amiket itt írtál h régen miket csinált veled,nem érdemel meg téged.L
2009. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!