Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta ma a barátom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta ma a barátom hogy nem szerelmes belém és ez nekem rosszul esett de ö háborodott fel, igaza van?

Figyelt kérdés

régebben irtam a füzetébe hogy "szeretlek *Juli(az én nevelem)

és erre mondta ma hogy minek irkálok ilyet a füzetébe miért nem irtam mást,

erre kérdeztem hogy miért nem vagy belém szerelmes?

erre azt mondta hogy miért te szerelmes vagy belém?mire én mondtam hogy igen!

erre ö : - hát én nem vagyok beléd szerelmes képzeld el,miért lennék...

de azt komolyan mondta


de erre csak annyi volt a magyarázat hogy -még csak két honapja járunk és hogy elötte jártál mással is!


2009. dec. 8. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Érző lény. Vagy másképp képzeled?
2009. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

amugy mikor megsétödtem és nem szoltam hozzá csak ha kérdezett vmit akkor meg azt mondta hogy elege van h én vele mindig csak veszekedek,miért én ugy látom hogy ö nem szeret?mondom neki erre hogy most mondtad hogy nem vagy belém szerelmes!szeretni max akkor szeretik egymást az emberek ha már 10 éve házasok akkor már nem ugy szerelem csak szeretlek...

és ö haragudott meg rám

2009. dec. 8. 22:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel eleinte lángolt a láv, aztán évekig fel-fellobbant pont amikor helye volt, mostanában pedig egészen új dimenziókban mozog a dolog... 29/F
2009. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szerintem szakítani akar, csak nem mer, és így akarja kiprovokálni, hogy te tedd
2009. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
h*lyét csinálsz magadból. Vagy már azt csináltál.
2009. dec. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
látod ez a baj az újrakezdéssel....
2009. dec. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!