Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy nyugodtabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy nyugodtabb emberré váljak és figyelmesebb legyek a kedvesemmel?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan lehet elérni hogy egy nő nőnek érezze magát, milyen geszusokkal, milyen viselkedéssel? Gyakran vágja a fejemhez, hogy megfeledkezek arról, hogy nőként bánjak vele.
2014. febr. 14. 12:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

1. Amig távol voltunk egymástól mondtam, hogy nehogy összejöjjön valakivel... kiakadt hogy gondolom róla ezt.

2. Nem vittem az összes csomagot én.

3. Nem veszek neki virágot elég gyakran

4. Van amikor elfelejtem előre engedni.

5. Nem segitek eleget a házi munkában


Lehet hogy én egy kicsit tradicionálisan értelmeztem a férfi-női kapcsolatot, ő meg inkább romantikusan és modernül. Igyekszem örömet szerezni neki minél gyakrabban mert tényleg csodálatos lány. És szeretném ha nem bántanám meg. Nem olyan mint a többi lány.

2014. febr. 14. 13:45
 12/12 anonim ***** válasza:
Amit öt pontban felsoroltál, az nálunk is elő szokott jönni. Csak én ezt természetesnek veszem, mint azt is, hogy valamilyen szinten lelkileg instabil a legtöbb nő.
2014. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!