Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, újra összejöhetünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, újra összejöhetünk?

Figyelt kérdés
Két kapcsolat után, szakított a barátnőm, de elmondása szerint mindig is szeretni fog, de most jó neki az egyedüllét. Szerintetek hány hónap/év kell ahhoz, hogy rájöjjön, hogy hülyeséget csinált?
2014. febr. 14. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Semennyi.

Nagyon szar dumája van. Te meg bolond vagy ha bedőlsz neki.

Hagyd a fenébe, keress mást.

2014. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Két *év
2014. febr. 14. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagyon nagyon haragszik rád akkor évek is lehetnek, míg nem áll veled szóba.
2014. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
majd ha nagyon nem lesz más, szóba áll veled, ne félj
2014. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én évekig "játszottam" a volt barátommal ezt a szétmenős-összejövős játékot...mindig azt hittem a kibéküléseknél, hogy azért történik, mert nekünk egymást dobta a gép, és ha képtelenek vagyunk egymástól elszakadni, akkor igenis lehet közös jövőnk...mára már tudom, hogy tök hülyék voltunk, semmi értelme nem volt eddig húzni, és tudod egy igazi kapcsolat attól igazi, hogy nem ér véget...:) A szakítások pontosan azért történnek, mert nem klappol valami a két ember között...idővel elfelejted és tovább fogsz tudni lépni! 26/L
2014. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!