Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » CSak nekem van tele a t*k*m a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSak nekem van tele a t*k*m a Valentin nappal? Egy agyonhájpolt nyugatot majmoló gyökértelen pénzközpontú kamu semmi ünnep - kinek jó ez? A virágboltosokon kívül?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 18:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Rajtunk ugyan nem keresnek most a virágárusok egy vasat sem, mi inkább tortát sütünk. :D
2014. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy működnek, ahogyan egy nőnek működnie kell???

Nem...úgy működnek ahogy egy prostinak működnie kell.

A nőt máshogy definiálják. Kikérem magamnak minden-rendes, normális gondolkodású, habitusú-nő nevében!

2014. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

na az meg van bocsátva.


mi inkább tortát sütünk

2014. febr. 14. 19:01
 14/30 anonim ***** válasza:
50%

Mindig az a jo nap, ami aznap van. A tegnap mar tortenelem, a holnapot pedig elobb meg kellene elni.

Ma eppen Balint napja van ... nem baj ... holnapra ez is elmulik.


Ma amugy Szent Balint maglya-halalarol emlekezunk meg :) Nem tudom mi az osszefugges a szivecskekkel, de en stilusosan meggyujtok inkabb egy gyertyat :D

2014. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

elmondjam neked, hogy a világ népességének nagyobbik részét eltartó "harmadik világban" (=India, Fekete-Afrika, ázsiai országok) hogyan definiálják a nőt?

hm? elmondjam vagy utánanézel magad?


csak a "fejlett"(nek hazudott) nyugaton van a nőnek egyáltalán szava. vannak országok ahol egy férfi jelenlétében egy nő meg se szólalhat.



A nőt máshogy definiálják

2014. febr. 14. 19:03
 16/30 anonim ***** válasza:
78%
A Marson meg nyalokak vannak, ezert koltozott oda az eger :)))
2014. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Én is utálom a Valentin napot,meg a többi idióta,semmitmondó "ünnepet"!!!!
2014. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tetszik a Valentin nap akkor figyelmen kívül kell hagyni. Nem tudom miért oly nehéz...
2014. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Egyszer lesz gyermeked, és szeretni fogod a Szentestét!

Egyszer lesz párod, és elfogadod a Szerelmesek napját!

Egyszer ma este, egy pillanatra én ezt kívántam szívből Néked!

2014. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen hozzáállással inkább ne legyen párja. Jobb lesz mindenkinek.
2014. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!