Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » CSak nekem van tele a t*k*m a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSak nekem van tele a t*k*m a Valentin nappal? Egy agyonhájpolt nyugatot majmoló gyökértelen pénzközpontú kamu semmi ünnep - kinek jó ez? A virágboltosokon kívül?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 18:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
én nekem is elegem van a valentinbol
2014. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Eddig leszartam a Valentin napot, sosem érdekelt különösebben. De itt annyi negatív, fröcsögő, feleslegesen háborgó kérdés/kommentet olvastam, hogy ellensúlyozandó mosolyogva és szívből sütöttem a férjemnek egy sütit, "csakazértis".

Más napokon miért nem sírtok itt azon, hogy az ostoba vásárlókon gazdagodnak meg a kereskedők? Miért csak ilyenkor baj? Más napokon is adnak az emberek egymásnak felesleges dolgokat, szeretet nélküli ajándékokat. Az is csak pont ezen a napon gáz? :D

2014. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

A virágosok meg meg halottak napján/esküvőkor/ballagáskor ugyanígy felemelik az árakat, végül is ez a "dolguk", ennél ocsmányabb módon is gazdagodnak meg emberek.

Nem kötelező senkinek sem tőlük venni, de én nem verem attól magam a földhöz, hogy mások vesznek. Na és? Nekem ettől nem lesz rosszabb.

2014. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
63%

Az miért van, hogy nekem sincs senkim, mégsem zavar kicsit sem a Valentin nap? Úgyis egyszer van egy évben ekkora felhajtás a szerelemből... azt meg szerintem ellehet viselni felesleges duzzogás nélkül is. Minek kell itt gyerekeskedned? Miért nem tudsz egyszerűen nem foglalkozni vele? Azt állítod, hogy nem kell csaj, meg barátnő, (persze.. ismered a Földön élő összes nőt és nyilván mindegyikük ku.va meg hisztis) de azért kivagy akadva, ha mást nővel látsz, ne adj isten még boldognak és szerelmesnek is látod őket. Neked nem a felhypeolt dolgokkal van bajod és a kapitalista marketingfogással, hanem ennek az "ünnepnek" a témájával...

18L

2014. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem miért kell ezen háborogni.. ha nem szereted, ne foglalkozz a Valentin nappal és kész.


Nekünk nem áll semmiből hogy megeszünk együtt a férjemmel valami desszertet ezen a napon. Tehát nem költünk drága virágra, lufira meg ilyen szirszarokra, mert felesleges. Ennyi igazán nem vág földhöz.


Nőnapra pl plüss virágot kapok. Én kértem hogy azt kapjak, ne igazit, mert ez legalább megmarad és gyűjthetem őket.


Férfinapra meg én csinálom meg a kedvenc édességét.:)

2014. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező, nekem sem volt még senkim, és jó lenne már így a 24 felé közelítve, de én akkor is azt kívánom minden kedves párnak, hogy legyenek boldogok ma is, és minden nap, és amikor csak tudják mutassák ki, mennyire szeretik a másikat, mert nagyon rossz szerető fél nélkül, és adjanak hálát minden velük töltött napért! Nincs bajom ezzel a nappal kérdező, de ha nem tetszik, ne foglalkozz vele. 23/F
2014. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Na téged is megcsaltak :D részvét :-*
2014. febr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#17:

Majd ha lesz gyereked (a nemed nem derül ki az írásodból), és nem kapsz anyák napjára még csak egy fonnyadt virágszálat sem, mert ő utaálja az összes "idióta, semmitmondó ünnepet", vajon akkor is ezen a véleményen leszel? Jól fog esni?

Majd ha karácsonykor semmit nem kapsz, mondván, ez csak egy kapitalista, kizsákmányoló ünnep, ami csak az üzletek bevételéről szól, vajon azzal is egyet fogsz érteni?

A nemed ugyebár nem derül ki, de ha lány vagy, örülnél neki, ha nőnapra hasonló indokkal még csak egy szál virágot sem kapnál?

Ha a névnapodon senki nem köszöntene meg, akkor is örülnél? Elvégre milyen semmitmondó már, hogy névnap?

2014. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

engem se a névnapomon se a szül napon se köszönt senki.

ha hiszed ha nem egyetlen ember se.

erről ennyit.

nem is várok ilyesmit. régebben vártam hátha valaki de rég, évekkel ezelőtt leszoktam erről. minek várjak a semmire.

a kutya se köszöntget engem.



Ha a névnapodon senki nem köszöntene meg, akkor is örülnél?

2014. febr. 17. 08:45
 30/30 anonim válasza:
Szerintem Neked egyszerűen nincs kinek örömöt szerezned. Tapasztalataim alapján csak azoknak derogál a valentin nap akik püffögve visznek a 140 kg-os asszonynak 1 szál rózsát, amit 850 ft ról lealkudnak 500-ra. Na te körülbelül ilyen lehetsz, ha ilyesmit irogatsz az interneten. Bújj el, és szégyelld magadat !
2014. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!