Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért játssza meg a szende szüzet ismerkedés alatt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon csajozós típus, inkább a kulturált, mérsékletes, tapogatózásnak, óvatos pásztázásnak vagyok a híve, és általában be szokott jönni, mert nagyon sok nőismerősöm van, s az elmúlt évek során közülük volt olyan, akivel szerelem lett a vége, de volt több sima szexkapcsolatom is, kötődött nagyon szoros haverság is, szóval mindenféle.


Amit viszont észrevettem hosszú évek alatt, hogy a nők az ismerkedés első heteiben olykor már átláthatóan megjátsszák a prűd, ártatlan, szűzies kislányt, mint akinek sosem volt kapcsolata, aztán később, az ágyjelenetek után derül ki, hogy valójában a szexnél nincs is olyan dolog, amit jobban szeretne csinálni a delikvens nőszemély, és ráadásul szinte már a fél város átment rajtuk.


Én azt elhiszem, hogy a nők ismerkedéskor mindig a legjobb arcukat akarják mutatni, de ez már a képmutatás kategóriája, amikor eleinte előadják a szemérmes, félénk ártatlanságot, az ágyban meg szétszedik szinte az embert, mert annyira megvadulnak, megőrülnek a szexért. Valamennyi lány mindig ezt csinálta, az első szex után kinyílt a szemük, és megmutatták valódi, NIMFOMÁN énjüket.


Tehát a kérdés újra: a lányok többsége miért játssza meg a szende szüzet ismerkedés alatt?


2014. febr. 15. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert különben repül a "ribizli" jelző. Mondjuk én nem szoktam magam megjátszani, mert az szerintem nagyon kellemetlen, mikor kiderül bármi olyan, amit szépíteni akarok. Nem érdemes.
2014. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát valamiért ezt várják el a pasik.

Én az őszinteséget pártolom, és már nagyon sok kísérletem volt arra, hogy teljesen őszinte legyek a pasikkal az első találkozásoknál is.


Nem vagyok egy nagyon mocskos életű, és nem is csak a szexualitásra mondom ezt, de a pasiknak nagyon nincs tűrőképessége.

Ha már egy kicsit is kilógok a sorból, már megijednek.

Ha lazán megmondom a véleményemet, akkor meg aztán főleg.

Nekem ezek az észrevételeim.

2014. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert nem akarnak rossz színben feltűnni. Vagy lehet, hogy csak a szex után nyílnak meg igazán.
2014. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2: előnyben részesítem az őszinte, egyenes nőket, akik nem sunnyognak, emiatt is íródott a kérdés, mert az őszinteségükre számítok, s ehelyett bújtatott öntömjénezést kapok, ugyanis így már ismerkedésnél úgymond át vagyok vágva valamilyen szinten, még akkor is, ha ez a nőktől csak egy apróság, szépítés.
2014. febr. 15. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Pontosan! Képmutató riherongy mind, csapnivalóak a nők.
2014. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


értékelem, hogy léteznek még olyanok, akik az őszinteséget keresik.

az biztos, hogy nagyon sok kommunikációs probléma van a két nem közt, és ezért is olyan nehéz.

Persze a megoldás az őszinteség lenne mindkét fél részéről, mert a képmutatással mindenki csak a saját idejét pazarolja.

5. válaszolónak meg üzenném, hogy az ilyen fajta előítéletesség is oka annak, hogy a lányok nem nyílnak meg olyan könnyen.

2014. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert ha kimutatnák neked, hogy mennyire kívánnak, még azt találnád gondolni, hogy túl hamar éreznek így sok más férfival kapcsolatban.
2014. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!