Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon szerelmes vagyok a barátnőmbe, mégis szoktam más lányokkal is fantáziálni?

Figyelt kérdés
Légyszives ne írjátok azt,hogy akkor nem is vagyok szerelmes,mert nagyon is az vagyok,sőt,jobban mint előtte bárkibe. Egyszerűen csak amikor egyedül vagyok és fantáziálok eszembe jutnak más lányok is,akik iránt semmit nem érzek,semmit nem akarok tőlük,csak jól néznek ki és elképzelem velük a szexet mikor maszturbálok. De soha nem csalnám meg a barátnőmet,meg arra nem is tudok gondolni,hogy ez a fantázia beteljesüljön,mert nem akarom,nincs szükségem rá. Szerintetek miért van ez,valami baj van velem?
2014. febr. 17. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A nők is szoktak más férfiről fatáziálni...
2014. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ó, értem! Szóval a fantáziáidban olyasmit is megteszel az adott lánnyal, amit a szerelmeddel nem tennél meg.

Ez így teljesen érthető.

De minden vágyadról tud a kedvesed? Talán akad egy-két vadabb dolog, ami számára is vonzó. Fontos, hogy mindent megbeszéljetek. :)

2014. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ismered a Madonna-ku..rva szindrómád? Neked az van.


Lényegében azt jelenti, hogy a férfi az anyát látja a nőben akit óvni kell és védelmezni, aki majd gyerekeket szül neki..Nagyon tiszteli. A szex az szent dolog, szerelmeskednek, de az igazi szenvedélynek gátat szab a tisztelet és elég sokszor fordul a pasi ilyenkor egy olyan nőhöz aki nem tisztel (pl. egy prostit vagy szeretőt) és ezét akivel ki tudja élni a vágyait. Nem jó ha a szenvedélynek gátat szab a tisztelet...


Nekem nem kéne ilyen pasi :/ Mérhetetlenül csalódott lennék, ha kiderülne a barátomról, hogy ilyen.

22L

2014. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mert pasi vagy.

Undorítóak vagytok.


(De be kell valljam, kicsit segített a válaszod, mert pont ezzel a dologgal próbálok megbirkózni a barátomnál.

Aranyos.

Hány éves vagy?)

2014. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok
2014. febr. 18. 13:31
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is.
2014. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd el a barátnődnek szerintem. Én sajnos felhoztam a témát, és jobban örültem volna, ha letagadja. El is hittem volna, mert a legtöbb lány azt hiszi, ááá az ÉN BARÁTOM nem olyan...
2014. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!