Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a barátom, és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a barátom, és már nem tudok mitkkitalálni, hogy elkerüljem a szexet. Vagy egyszerűen mondjam a szemébe, hogy béna az ágyban?

Figyelt kérdés

Tényleg az. Teljesen elmegy a kedvem, amikor pózt cserélünk, ő kicsúszik és hosszú másodpercekig próbálja vissza gyömöszölni...próbáltam már oralisan segíteni, hogy picit merevebb legyen, de amikor vissza akarja tenni, megint csak gyömöszöl...


Már hetek óta nem voltunk együtt, de amikor próbál közeledni erre meg a többi szerencsétlenkedésére gondolok és nem hogy nedves lennék, hanem kiszáradok mint a sivatag. S ha valamilyen csoda folytán mégis történik valami akkor már csak arra vágyom, hogy vége legyen.


Sosem volt még ilyen sivár szexuális életem, ésaarra sem volt még példa, hogy ne kívántam volna az együttlétet.

Sőt most emiatt egyre távolabb kerülünk, mert ő szeretne szexet én meg elutasító vagyok. Sajnos ez a kapcsolatunk kezdetén nem derült ki, mert úgy hozta az élet, hogy hónapokkal a járás után kerültünk közös ágyba. Addigra meg bele szerettem és egy ideig próbáltam elfogadni/segíteni ezen a bénázáson, mert arra gondoltam, hogy izgul mert régen volt már lánnyal. De semmit sem javult, én meg egyre jobban kiábrándulok belőle.


Rossz ember vagyok mert kezdek kiszeretni belőle a rossz szexuális technikái miatt? ( a legnyomorékabb húzása az volt, amikor az ujjaival igyekezett nekem jót csinálni, de megszúrt valahogy, nekem meg fájt, de mégis akartam, de aztán egyre jobban fájt, a végén elment a kedvem, jóformán kiszáradtam de ő még továbbra is csinálta. Végül leállitottam...)


2014. febr. 19. 14:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Elmondtad neki, hogy mit szeretsz. OK

De mégis hogyan? "Szeretem ha finoman nyalsz." aztán oldja meg? Vagy próbáltad közben irányítani, hogy most amit csinált az jó, ne hagyja abba vagy ahogy az előbb volt az tuti, meg jó de kicsit gyorsabban/lassabban. Ilyen instrukciók vannak? Ha igen és nem képes követni akkor tényleg fatökű, de ha ilyenek nincsenek, akkor várhatod, hogy kitalálja mi a jó neked.

2014. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rossz, akkor nem kell erőltetni. Keress mást.

Ha mindig ilyen volt már az elején is, akkor nem hiszem, hogy egyszerű idegességről lenne szó, vagy arról, hogy nem izgul fel rád eléggé.

Az is lehet, hogy csak egyszerűen nem illetek össze ilyen téren.

És tényleg érdemes rögtön szólni, ha valami nem jó, nem kell "szenvedni". Nekem is volt, hogy nem esett jól valami, kicsit agyaltam, hogy ilyenkor mit lehet tenni. De aztán rájöttem, hogy az a legjobb, ha rögtön szólok a páromnak, hogy ne vagy ne így, hanem úgy.

2014. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2014. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Az elmondtam dolog így nézett ki: volt már pár alkalom amikor mindent csinált csak azt nem amit kellett volna. Következő este vezettem a kezét, amikor orális volt akkor mondtam hogy hol mennyire és hogyan. Akkor elértük a kívánt hatást. Örültem mint majom a farkának. Rá következő alkalommal megint a régi nyomiságait csinálta. Mikor rá kérdeztem hogy emlékszik e azokra amiket mutattam, mondta, hogy igen. Kérdeztem akkor, hogy mi lenne ha megismételték? Erre ő, hogy oké. Befejezte amit csinált és azóta is ismétlünk...


Pl én a második alkalommal amikor oralisan kenyeztettem, már rá kérdeztem, hogy jó e neki ahogy csinálom? Vagy mondja, hogy mit csináljak.

2014. febr. 19. 15:04
 15/18 anonim ***** válasza:
Most végül is nem értem mi a fő bajod, hogy nem áll fel neki rendesen (ez lehet orvosi problémai is vagy tényleg csak a stressz), vagy az hogy egyszerűen bénán csinálja (ez meg megbeszélés és tanítás kérdése).
2014. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az, hogy 27 éves férfi létére béna, ügyetlen.
2014. febr. 19. 15:40
 17/18 anonim ***** válasza:
szia szeretnek segíteni rajtad ezen a téren (ne gondolj rosszra) irok privit és szeretném megtudni hogy hogyan is volt ez az egész dolog az elejétől a végéig hátha tudok segíteni 17/f
2014. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítani kell és majd jön jobb , akivel harmonikusabb minden. Kár erőlködni.
2014. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!