Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan tette ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan tette ezt a barátom? Igaza volt hogy lek**vázott?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátomat felhívtam telefonon elmondtam neki erre ő eljött hozzám részegen és ordíbált meg kiabálta rám hogy büdös k**va vagyok aztán rám emelte azt a hatalmas öklét egy ideig úgy tartotta aztán beverte a lambériát de engem nem bántott.Utána ahogy kijózanodott másnap felhívott és mondta hogy nem akart megütni mert ő szeret a falat megcsinálja és utána hallani sem akar rólam...én nagyon imádom a barátomat de szerintem nem érdemeltem ezt tőle...mondtam neki hogy ez az első és utolsó alkalom de nem érdekli pedig én nagyon szeretem.ő vette el a szüzességem is és nagyon imádom de ezt nem direkt csináltam...
2014. febr. 19. 19:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
89%
pofádat verhette volna be :) de ha nőt nem ütünk, akkor a fejed a lambériába csitt csatt
2014. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdésem lenne.

Mibe telne az ilyen embereknek elszámolnia 10-ig magukba, mielőtt beengedik a másik falloszt magukba? Gerinced legyen már máskor! Megérdemled, hogy kidob.

2014. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Igaza volt.
2014. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Komoly válasz: én kussolnék a helyedben, és örülnék, hogy nem dobod ki a fenébe.

Ha imádod, minek csaltad meg? Nem imádod..

2014. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan tette, igaza volt. És mi az, hogy nem direkt csináltad? Anyuskám, szerintem húzd meg magad, és maradj csendben.
2014. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is így reagálnék, főleg ha nagyon szerettem a lányt. Szóval egy olyan embert vesztettél el aki tényleg szeretett. És igen szerintem megbocsájthatatlan bűn a megcsalást. 20/f
2014. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
100%
Ez nem vicc! Ez te vagy!
2014. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok..
2014. febr. 19. 19:55
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet nem direkt megcsalni? Ott volt az utcán egy felállt f.@sz? És beleestél?
2014. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Még nem olvastam el az eddigi válaszokat úgy írom:

Most mit vársz? Itt is ugyanúgy megmondjuk, hogy csak egy r*banc tesz ilyet. Mi az, hogy ez az első és utolsó alkalom? ELSŐ?!? Elsőnek sem kellett volna lenni. Abban is igaza volt, hogy ezt tette. Én is ezt tenném. Ha szereted nem kellett volna megcsalnod, ha nem, akkor nem értem a problémát. Ez van. IGAZA VOLT.

2014. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!