Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan tette ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan tette ezt a barátom? Igaza volt hogy lek**vázott?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátomat felhívtam telefonon elmondtam neki erre ő eljött hozzám részegen és ordíbált meg kiabálta rám hogy büdös k**va vagyok aztán rám emelte azt a hatalmas öklét egy ideig úgy tartotta aztán beverte a lambériát de engem nem bántott.Utána ahogy kijózanodott másnap felhívott és mondta hogy nem akart megütni mert ő szeret a falat megcsinálja és utána hallani sem akar rólam...én nagyon imádom a barátomat de szerintem nem érdemeltem ezt tőle...mondtam neki hogy ez az első és utolsó alkalom de nem érdekli pedig én nagyon szeretem.ő vette el a szüzességem is és nagyon imádom de ezt nem direkt csináltam...
2014. febr. 19. 19:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit szépíteni,igaza van a barátodnak.Ribizli vagy.Undorító.Megérte megcsalni?
2014. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
nem érte meg azért szeretném ha megbocsájtana mert nagyon szeretem
2014. febr. 19. 20:01
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

szerencséd, hogy van még fogad! aztán ha kaptál volna két pofont akkor meg csodálkozol mi? jogosan mondta, hogy ku*rva vagy, mert tény! a barátod viszont rendes, mert nem tett benned kárt ugyanakkor megcsinálja a lambériát.

amikor egy másik fa*sz volt a pics*ádban akkor is arra gondoltál, hogy mennyire szereted ugye?

2014. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
de nem fog mert ez a legsúlyosabb vétség amit el lehet ilyen helyzetbe követni. nem hülye ő, egy esély van azzal kell tudni gazdálkodni.
2014. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretnéd,akkor nem csaltad volna meg.Ez így van.Valami nem működött jól.Én a helyetekben inkább átbeszélném,hogy érdemes-e ezt tovább folytatni,mert egy normális kapcsolatban a megcsalás nem megengedett.
2014. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

ha annyira szereted minek csaltad meg "véletlen"?

-.-"

2014. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Szergej55 ***** válasza:
100%
Te ekkora gyökér p*icsa vagy?
2014. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Fellebbent a szoknyácskád és valaki hirtelen bedugta,mi?Ezt érted véletlen alatt?:DD

Mit vártál? Megérdemled a sorsod, ezt a fiút meg jobb ha hagyod,az ő érdekében is.

2014. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Igaza volt.

Nem értem, egyáltalán hogy gondolhatod, hogy egy megcsalás nem nagy ügy?

2014. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Ő vette el a szüzessèged? Akkor külön gratuláció neked! Mert az még egyfajta kapocs volt.. amit tönkrebasztál! :)

Ribizli.. Btw, hogy érted, h nem direkt csináltad?

2014. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!