Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett az az etalon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett az az etalon, hogy 20 év körüli csajok bőven 30 feletti férfiak társaságát keresik simán ilyen 20-25 éves korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 11:24
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg miért is érettebbek a 20 év körüli csajok mint a férfiak? "

semennyivel. azok a lányok nagyrészt burokban élnek (tapasztalat, és nem csak enyém), akkor is ha egyetemisták. fogalmuk sincs a való életről, csak szájukba repül a sült galamb, és komolynak tartják magukat. persze nem általánosítás, de elég gyakori...

2014. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Az a baj a korosztalyom beli fiukkal, hogy eretlenek, parasztok, muveletlenek es sokan kozuluk meg maig nem tudjak mi a fenet akarnak kezdeni a eletukkel a kesobbiekben, tisztelet a kivetelnek.

Az idosebb pasik erettek mar, tisztelettudoak, mas a banasmodjuk es maskepp kozelitenek meg egy not.

En nem vagyok se apakomplexusos (szuper kapcsolatom van a szuleimmel) sem penzehes (van egzisztenciam) csak erett es felnott igy jogosan ilyen tarsat keresek ami sok esetben 30tol felfe kezdodik.

Negy ev alatt nem kaptam magamnak tarsat az en korosztalyombol ugyhogy itt az ideje mas korosztalyoknal probalkozni es nem is zavar.

25 l

2014. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Nálunk 30 év korkülönbség van azért mert az idősebb pasik érettebbek komolyak és nem csak azon jár az eszük meg a bulizáson.És a szex is sokkal jobb velük.
2014. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Noydra ***** válasza:

Utolsó. És hogy képzeled a családalapítást?

Az lesz a gyereknek ajándék szalagavatóra, hogy koszorút tehet a fater sírjára?

Érettebbek és nem buliznak. Ja, öregnek hívják.:D


Ha az ilyen nem csak troll, nem értem miért nem tud gondolkodni. Bár hát ugye a nők többségéből sajnos hiányzik az értelem :)

2014. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok igen az idősebb férfiak és a nem fiúk másak ennyi, akinek nem tetszik nem jár velük.Lehet egy 50-60 éves férfinak is gyereke nem csak 20 évesnek:)És,hogy mit mondunk?Hát az már nem a Te dolgod lesz.

Soha nem jöttek be a kis takonypóc fiúk.

2014. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 Noydra ***** válasza:

Mert te rendkívül érett vagy, ugye?

Azért jársz időssebbel, mert felsőbbrendűnek érzed magad a hasonló korú fiúkákkal szemben? Esetleg apakomplexus? Vagy mit ígért neked? :) Tán a pénze sok?

Na melyik?


Egészséges gondolkodású NŐ nem jár 30 évvel időssebb faszival.

2014. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nem a Te dolgod.Mint mondtam soha sem jöttek be a fiatal pasik.Jártam már egy kettővel elég is volt.Egy se volt komoly gondolkodású.Mindnek csak az kellett meg a csajok buli haverok.Ennyi.Persze vannak kivételek de ritka.
2014. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Noydra ***** válasza:

Ja hogy nem te voltál a főnök, az volt a baj.

Öreg f.a.sz meg mindent megad ugye, csak hogy fiatal p.i.nát kapjon ;)

Nem nehéz kitalálni.

2014. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Mi van kedves utolso?

Nem kaptal meg egy veled egy koru lanyt es azert vinnyogsz? Mennyi idos vagy?

2014. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Noydra ***** válasza:

19 vagyok, kaptam.

Pusztán szánalmasnak tartom ezt a nőfajtát.:)

2014. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!