Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett az az etalon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett az az etalon, hogy 20 év körüli csajok bőven 30 feletti férfiak társaságát keresik simán ilyen 20-25 éves korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 11:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
35%

Feltudnak mutatni valamit...

20 év körüli csajok mit tudnak felmutatni?A testüket max.Aztán elvárják az egzisztenciát..

2014. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

23 éves férfi vagyok. Főiskola. Középvezetői beosztás. 15 éves autó(de legalább nem a banké). Sportos életmód. Nem dohányzom.

Elég komoly vagyok?

És mégis elhagyott a barátnőm egy öregebbért.

Rengeteg a selejt génekkel rendelkező a korosztályomban, ezt nem tagadom. De ezért az olyanokat is semmibe venni, mint én? Ez eléggé igazságtalan. Én vágyom arra, hogy feleségem és gyerekeim legyenek. A hátterem meg is van hozzá. És mégis a korom miatt nem veszik komolyan a kapcsolatot a nők.

2014. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Nekem is idősebbek voltak a nagy szerelmeim, illetve a jelenlegi is. 15-20 év korkülönbséggel.

Nem apát keresek és nem is függők tőle, se mástól anyagilag, amim van, azt magamnak köszönhetem.

Viszont én mindig úgy éreztem, hogy a velem egykorú fiúk/férfiak hozzám túl gyerekesek és komolytalanok.

Még a család, rokonok és barátok is úgy gondolják, hogy hozzám egy minimum 10 évvel idősebb férfi való.

Egyébként nem keresetem direkt idősebb férfit, sőt ismerkedtem én azonos korúval és még fiatalabba is, de valahogy az élet így hozta, hogy pont idősebb férfiakkal alakult ki komoly kapcsolat.

2014. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 Noydra ***** válasza:
0%
Na utolsó azt biztos megelőlegezem neked, hogy nem a korod miatt volt...
2014. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 Noydra ***** válasza:
Bocs, 12esnek szólt
2014. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
79%

"miért akarnak ennyire kiszolgáltatottak lenni és miért nem képesek önerőből elérni dolgokat ?Miért támaszkodnak más segítségére??"

Néhány pénzéhes ribanszot leszámítva azon huszonéves hölgyek, akiknek harmincas barátjuk van, nem azért jöttek össze velük, hogy eltartassák magukat. Még ha imponál is nekik, hogy neki már van egzisztenciája, legtöbbjüknek nem ez a célja. Sokkal inkább az érett, tapasztalt férfit látják benne.

2014. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
46%

Csak a szokásosat tudom elmondani.

Mennyire lehet érett az a férfi, aki 40 évesen 18-20 éves lányokkal van együtt?

Ha egy 18 éves nő értelmi szintjére van szüksége?

Hagyjuk már:D

A férfinek simán a farka áll, a nő meg az egzisztencia miatt van a palival, ennyi.

2014. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

# 17 Elég nyers elképzelés ,de annál hihetőbb


Ezen már én is filóztam pont úgy ahogy le írtad.

2014. febr. 21. 11:59
 19/36 anonim ***** válasza:

Amúgy meg miért is érettebbek a 20 év körüli csajok mint a férfiak?

Én inkább azt veszem észre,hogy érett férfival akarják kompenzálni a "hülyeségüket"

2014. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
29%
30 év felett már több a zsozsó. és ez számít.
2014. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!