Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyetemista altalanos iakolassal?

Figyelt kérdés
Sziasztok na szoval van egy fiu az iskolaban aki mar egyetemista viszont szoktam bent latni mert gyerekeknek tart orat es nagyon meg tetszett .. meg (SOSE) voltam szerelmes.. 13 eves leszek o kb 22-23 es olvasgattam kicsit a neten hogyan kell csabitani es mivel altalaban neki is meg nekem is a fejlesztobe van oram ezert arra gondoltam hogy a szemebe nevem malyd es ra mosolygok. zavarba hozom... vagy szerintetek eloszor bejeloljem facebookon ?? az eleg info lesz neki hogy eljusson a tudataig szeretem ?! bocsi csak telorol van. Helyesiras.

2014. febr. 22. 07:20
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
De nem tanar !! csak gyerekeket jar korepetalni :( egyetemista tanulmanyi egyetemtn tanul es aww nekem keeell ><
2014. febr. 22. 07:58
 12/35 anonim ***** válasza:
Ha nem tanár, az semmin nem változtat. Akkor is 23 éves, felnőtt, tehát ez törvénybeütköző, és akkor is a munkáját végzi, amiben zavarod.
2014. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
próbálj vele fenntartani baráti kapcsolatot. 5 év múlva lesz esélyed. addig nem több mint 0.0%
2014. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Jolvanjolvan mar rajta vagyok a terven >#< eloszoris beszelek a volt oszt tarsamal akinek fejlesztot szokott tartani aztan pedig meg ragadom az alkalmat es a mogotte levo padr fogok leulni orara Hehihe

bocsi... kicsit beteg vagyok de eletem elso szerelmet nem fogom engedni :O:O

2014. febr. 22. 08:10
 15/35 A kérdező kommentje:
Oke oke ez az 5 eves is jo otlet ertem
2014. febr. 22. 08:11
 16/35 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, ez rajongás. Nekem is volt.
2014. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem .. a sajat fejleszto tanaromert rajongok de csak pelda kep kent :DD amugy o meg lany.es irigylem is kb annyi mint a masik fejlesztos :3
2014. febr. 22. 08:14
 18/35 anonim ***** válasza:
Nem kell most beismerned, majd pár év múlva rájössz, hogy ez a szerelemtől nagyon messze van.
2014. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Igaz devaddigis probalkozom *3*
2014. febr. 22. 08:26
 20/35 anonim ***** válasza:
Amúgy, honnan tudod, hogy a pasinak nincs barátnője/menyasszonya/felesége/akármije?
2014. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!