Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a szerelem a legfontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a szerelem a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a szerelem kell ahhoz, hogy boldogok legyünk? Fontosabb mindennél? A családnál és a barátainknál?
2014. febr. 22. 23:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindig legyen víz!!!!

Na,de félre a tréfát.A végén mikor már mások törlik a popsidat az lesz a lényeg,mindent megtettél-e a szerelemért vagy sem.Úgyhogy igazából igen.Az a legfontosabb.

2014. febr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban nagyon fontos a szeretet. Ami egy bizonyos fokon túl szerelem is lehet, de ez idővel elmúlhat, a szeretet meg kell, hogy maradjon ha őszinte. Ebbe beletartozik a másik fél korlátainak és döntéseinek kölcsönös tisztelete. Az, hogy a dolgokat megbeszéljük és nem egymás fejéhez vágunk dolgokat.


Fontos a barátság egy párkapcsolatban is, de jó ha az embernek vannak még barátai, mert soha nem tudhatja mikor kire van szükség. VISZONT egy varát megérti, hogy ha egy embernek van munkája, családja, akkor az az első. De ezzel nem azt mondtam, hogy az egyetlen. Remélem érthető voltam :)

2014. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez abszolút nem igaz!


Én sok dolgot fel tudnék sorolni ami fontos nekem, és ez a "szerelem" vagy mi az utolsó helyen kullogna.

2014. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
aki szeret,az nem mindig boldog... nem feltétele a boldogságnak.
2014. febr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11vagyok

Nos igen,azok a bizonyos külső tényezők.Megélhetés,egészség,barátok.A családot nem mondtam mert a feleségem a családom.A rokonságban ez valakinek nem tetszik az nem baj,amíg ezt megtartja magának.Persze nem fogja mert ő valaki.A szerelem addig tart amíg sikerül megvédeni a külső tényezőktől.Sajnos erre én későn jöttem rá,mert túl boldog voltam meg szerelmes.Ne törődj velük,mondtam,majd megunják a piszkálódást.Nem unták meg.Majdnem rámentünk,csak néztem hogy mi van.Azért aztán megkapták a magukét,méghozzá keményen.Legalább nem kell rohangálni karácsonykor. :)

2014. febr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért vetettem fel ezt a kérdést, mert a baráti körömben egyre gyakrabban találom magam szemben azzal, hogy igenis a szerelem a legfontosabb. A barátaim egy részének tartós kapcsolata van, a másik része pedig csak vágyik rá de nagyon. Akiknek kapcsolata van, azokon meg azt veszem észre, hogy ha valami nem stimmel a kapcsolatukban, akkor rögtön oda a lelki békéjük. Ha viszont minden jól megy a kapcsolatukban, akkor felhőtlenül boldogok és minden másra sz*rnak. És egyre jobban azt érzem, hogy én is szeretnék szerelmes lenni végre, hogy igazán boldog lehessek.
2014. febr. 23. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!