Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy mindenhol...

Miért van az, hogy mindenhol szerelem van, úgy értem, hogy pl. a filmekben és mindenhol azt tuszkolják beléd, hogy az mennyire jó dologé s, hogy az a legfontosabb az életben?

Figyelt kérdés
Annyira nagy dolognak állítják be ezt az érzést. Tényleg ennyire jó dolog?
2013. szept. 26. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire.
2013. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Majd megtapasztalod az érzést,és rá jössz sok háború volt emiatt....
2013. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
azért mert mi legyen érzelmileg a téma???? más ilyen egyértelmü érzelem nemigen van pl bátorság sok embernél egyenő a tökös vagy vakmerővel holott nem ugyan az ... de a szerelem meg még talán a gyűlölet midnenkinek szinte ugyan azt jelenti nagyátlagban de a szerelem pozitivabb amugy jó érzés de nyilván hülyeség hogy csakis midnenki életében ez a legfontosabb
2013. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mért mi a lényeg inkább a pénz?
2013. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én személy szerint ezt lehetetlennek gondolom ezt,hogy két ember ilyen erős érzéseket tápláljon a másik iránt. Ez elképzelhetetlen számomra.
2013. szept. 26. 14:43
 6/16 BlackSword ***** válasza:
Májd átéled, és nem lesz elképzelhetetlen...
2013. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a legfontosabb az,hogy elérd az életben azt amit akarsz és,hogy a jelent úgy alakítsd,hogy majd a jövőben boldog legyél. Ehhez nem feltétlen szükséges egy másik ember.
2013. szept. 26. 14:49
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a szerelem egy tök sz*r cucc.. mondom ezt nőként. És én sem tudok elképzelni olyan erős kötődést. Ahogy jön egy s*ggriszáló cicababa, a pasi ugrik, és megd*gja... ennyi..
2013. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Ahogy jön egy s*ggriszáló cicababa, a pasi ugrik, és megd*gja... ennyi.."


Hát nem az én barátom. ;)


Egyébként nem a pasikban van a hiba attól, hogy te buta, érzelmileg alacsony szintű és vszeg ronda vagy, és ezért nem tudsz megtartani egy pasit. A keserű vackok írogatása helyett inkább fejleszd magad!

2013. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én sem erre gondoltam,hogy csak szeretkezésre jó a másik nem. Hanem arra amikor tényleg szerelmesek, nem tudom el képzelni,hogy tényleg annyira erős kötelék legyen kér ember között.
2013. szept. 26. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!