Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz szerinted a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz szerinted a következő lépés?

Figyelt kérdés

(szünet van ma az iskolában azért vagyok itthon)

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal. több mint 2 hónapig még a csókig sem jutottunk el, de most már igen :D

Egész nap együtt vagyunk a suliban,de egymáshoz hetente csak max. kétszer háromszor tudunk elmenni. Amikor megyek vagy ő jön elmennek a szülők.

Először "csak" csókolózunk aztán jön a nyelves csók. Ha én vagyok alul,akkor a melleimet csókolja/szívja és a hasamra ad puszit ha pedig felül vagyok akkor a fenekemet szokta simogatni vagy úgy magához húz,hogy majdnem eltörik a bordám :DD . Az utóbbi két ilyen csókolózásnál már nem csak nadrágon keresztül simogatott hanem benyúlt a bugyi alá és úgy markolta a fenekem.

Én a hátát szoktam simogatni és a hasát puszilgatni. (ő sokkal több mindent csinál és ez egy kicsit rossz.)

két kérdésem van:

-mit kéne még nekem csinálni? (nem szeretném le utánozni,hogy most én is simogatom a fenekét

-mire számíthatok? mi lesz a következő lépés nála?


16/L 17/F



2014. febr. 24. 07:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

de mi szokott lenni általában?

mélyebbre megy? esetleg megújjaz? és én mit csináljak?

2014. ápr. 26. 23:53
 12/23 anonim ***** válasza:
Ezt vele kellene megbeszélned,hogy ő mit szeretne csinálni és neked eldönteni,hogy ebből mi az ami a részedről bevállalható.Ezt most mi innen honnan tudjuk,hogy mi jár a barátod fejébe.Ő a férfi,neki kell törnie magát,hogy neked jó legyen,neki mindenféleképp jó lesz azon te ne aggódj.Ahogyan érzékelem ennek sex lesz a vége hamarosan.
2014. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ma, hogy álltok azóta? Törtét már valami? (egyik előző válaszoló)
2014. jún. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Olyan aranyosak vagytok! De régen voltam már fiatal. El sem hiszem, hogy vannak még ilyen "ártatlan" emberek! Remélem még sokáig fogjátok élvezni egymást. Ne tanácsot kérj, hanem kövesd az érzéseidet.
2014. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Most jelenleg ott tartunk,hogy már párszor megujjazott,de egyáltalán nem élvezem. Próbálkozik szegényem,de nekem nem fáj,de nem is érzek olyan természetfölötti érzést. lehet,hogy velem van a baj.. :(
2014. jún. 30. 17:18
 16/23 anonim ***** válasza:
Tehát nem jó ha megujjaz? Ha te csinálod magadnak az jó érzés? Mert ha igen akkor nem veled van a hiba :DDD
2014. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
magamnak nem szoktam. amikor néha csinálom nekem sem jó :'(
2014. júl. 13. 22:46
 18/23 anonim ***** válasza:

Legfontosabb: BESZÉLJÉTEK MEG! Ne velünk, egymással. :)

Mondd el neki mit érzel, mit szeretnél, neked mi jó, satöbbi. Most úgy érzem, hogy egy ilyen báb vagy, akivel a pasid azt csinál amit ő akar, te pedig csak nézed, és próbálod kitalálni, hogy mi lesz a következő. Neked nem tippelni kell rá, hogy mit fog csinálni, hanem megbeszélni vele, hogy mit csináltok, mit nem csináltok. Ő úgy látszik próbálkozik, de ha nem mondasz neki semmit, úgy hogy tudja, hogy mi jó neked? Ha nem akarod, hogy megujjazzon, mondd neki. Ha nem is fáj de nem is érzel semmit közben, arról is beszélhettek.

"Le kéne szopni?" Ezt ne hogy már mi döntsük el... Még csak nem is ő. Ha majd te úgy érzed, hogy készenállsz rá (és a kérdésed alapján gyakorlatilag biztos vagyok benne, hogy nem állsz) akkor megteszed. Ha nem, akkor nem. Van aki sosem teszi. Az is rendben van. Viszont ha ezt nem tudjátok egymás között megbeszélni szépen, akkor nem sok értelme van annak a kapcsolatnak.

2014. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Igazából nagy dilemmában vagyok. 4 éve halálosan szerelmes voltam egy fiúba. Kislányként írtam neki egy levelet,hogy jó lenne,ha barátkoznánk,de azt írta vissza,hogy nem. Ő 2 évvel idősebb nálam.

Nagyon sokáig húztam az időt a mostani barátommal mire elkezdtünk járni,mert titokban vártam,hogy hátha ír az a fiú. Igen,még mindig szerelmes vagyok belé,de iszik,bulizik az az igazi "NAGYFIÚ". 1 hónapja barátnője is van.

Az én barátom a világ legjobbja. Nem ivott még soha, szeret,félt, más lányokra rá sem néz, mindent elmond. Egy angyal,de én nem vagyok belé szerelmes. Teljesen összetörne ha elmondanám neki és ő is nagyon hiányozna nekem,mert azért szeretem. :( Mi a teendő?

2014. aug. 7. 00:30
 20/23 anonim válasza:
Szerintem pedig érdemes lenne elmondanod neki valahogy finoman, hogy nagyon mélyen érzel iránta, látsz jövőt a kapcsolatotokban, de szerelmes jelenleg nem vagy belé. Lehet, hogy fáj az igazság, de egy kapcsolat az "két személyes játék", és még mindig jobb tisztán látni, mert akkor tudtok tenni a dolgokért - együtt! Ha így derül ki, az még mindig tisztességesebb és célravezetőbb, mint ha még sokáig magadba fojtod ezt, és aztán egyre inkább azt látja, valamin őrlődsz, de nem tud rájönni, min, és magában keresi a hibát. Ha tud róla, ő is máshogy áll az egészhez, te pedig megkönnyebbülsz, idővel talán bele is szeretsz. Még azt is megkockáztatom, hogy ha szeret, és el tudja fogadni ezt a helyzetet, még partner lesz abban is, hogy megjöjjön részedről is a szerelem, például azzal, hogy még türelmesebb. De a legfontosabb, hogy csak azért ne hamarkodj el semmi testi dolgot, hogy neki jobb legyen, ha te egy kicsit is bizonytalan vagy. Ha később megbánod, az nem kedvez a közös boldogságotoknak, mert tudatalatt őt hibáztatnád. De írtad, hogy ő mindent elmond neked, szerintem beszéljetek nyugodtan, bízz benne ennyire, hogy megérti, nekem úgy jött le a soraid alapján, hogy valóban szeret téged ez a fiú.
2014. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!