Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz szerinted a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz szerinted a következő lépés?

Figyelt kérdés

(szünet van ma az iskolában azért vagyok itthon)

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal. több mint 2 hónapig még a csókig sem jutottunk el, de most már igen :D

Egész nap együtt vagyunk a suliban,de egymáshoz hetente csak max. kétszer háromszor tudunk elmenni. Amikor megyek vagy ő jön elmennek a szülők.

Először "csak" csókolózunk aztán jön a nyelves csók. Ha én vagyok alul,akkor a melleimet csókolja/szívja és a hasamra ad puszit ha pedig felül vagyok akkor a fenekemet szokta simogatni vagy úgy magához húz,hogy majdnem eltörik a bordám :DD . Az utóbbi két ilyen csókolózásnál már nem csak nadrágon keresztül simogatott hanem benyúlt a bugyi alá és úgy markolta a fenekem.

Én a hátát szoktam simogatni és a hasát puszilgatni. (ő sokkal több mindent csinál és ez egy kicsit rossz.)

két kérdésem van:

-mit kéne még nekem csinálni? (nem szeretném le utánozni,hogy most én is simogatom a fenekét

-mire számíthatok? mi lesz a következő lépés nála?


16/L 17/F



2014. febr. 24. 07:52
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Plusz ami még eszembe jutott, hogy legelőször magadban kell rendet tegyél. Úgy tűnik, akibe szerelmes vagy most, azzal nem sok esély van, hogy együtt legyél valaha. Persze az ember reménykedik, és a rózsaszín köd mellett nehéz... de meg kell próbálni reálisan is átgondolni néhány dolgot. Azzal a sráccal mennyire illesz össze, mennyire összeférhető az egyéniségetek, életstílusotok? Még ha rövid ideig jó is lenne, mindketten változni fogtok, vajon ugyanabba az irányba haladtok-e, ugyanazt keresitek-e az életben? Persze ezeket a kérdéseket fel lehet tenni a jelenlegi pároddal kapcsolatban is magadnak. Dönthetsz bármelyikük, sőt az egyedüllét mellett is, viszont azt javaslom, hogy akármerre is húz az eszed-szíved, szülessen meg benned egy elhatározás, aztán könnyebb lesz ahhoz tartani magad. Ha egyikük mellett teszed le a voksod, a másikat engedd el. Másképp az történhet, hogy két szék közt a pad alá esel. Például megeshet, hogy épp csak amiatt nem tud kibontakozni a mostani kapcsolatod, mert nem vagy ott benne egész szívvel, teljes döntéssel. Szóval nagyjából mindegy, hogy mi az, csak találd meg, miben tudsz hinni.
2014. aug. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Végre 2 normális ember, tietek az idei Érett ember díj
2014. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet a barátoddal és veled?:)
2014. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!