Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lezárjam emiatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lezárjam emiatt a majd 7 éves kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, de mostanában egyszerűen nem tudok bízni benne, pedig erről nem ő tehet hanem egy másik csaj ,akinek megtudtam hogy nagyon tetszik a párom ,mióta ez a csaj "jelen van az életünkbe" folyton csak veszekszünk ,amit ugyan én kezdek de csak mert ő ha a csajjal beszél vagy épp megjelenik a csaj utána nem tud velem normálisan beszélni, úgy beszél utána velem mint a kutyával ,vagy mintha csak a szolgája volnék , nem tudom elviselni a csaj jelenlétét vagy ha szóba kerül egyáltalán, én soha senki iránt nem éreztem még e fajta gyűlöletet, és borzasztó fájdalmas. Nem tudom mit tegyek legszívesebben elmennék de nem tudom mert szeretem és ő nem tehet erről de én ezt nem tudom elviselni.
2014. febr. 24. 11:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen a női faj...
2014. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tudom,most tanácsra van szükséged,nem kioktatásra,szóval próbálok használható ötletet adni.Először is adj a párodnak ultimátumot.Vagy leépíti a csajt végleg és teljesen,vagy lépsz.Hiszen látja rajtad,tudja is,mennyire bánt a helyzet,mégsem küldi el a csajt a búsba,ami érdekes azért.Az ő dolga lenne kiiktatni ezt a nőt az életetekből,elvégre rá nyomul.Szóval küldje el erélyesen,határozottan,a füled hallatára.Ezenkívül nem értem,miért mindennapos vendég nálatok,de ezt is marha gyorsan meg kéne szüntetni.

Azért az elég szomorú lenne,ha hétéves kapcsolat borulna egy kis cafat miatt.Amíg van erőd,küzdj,de akkor a párod is tegyen valamit az ügy érdekében.

2014. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor mit éreztél volna a helyemben, mikor párommal egymásra találtunk, és nagynéném egyből rástartolt? (Mert a naiv kislány azt hiszi, hogy mindenkit kitud mellőlem túrni, van akit sikerült, de ha megnyeri, vigye, mert akkor a srác sem ér többet) És emiatt nem páromat büntetem, hanem nagynénémet. Át tudom érezni gyűlöletet amit érzel, én a nagynénémre nemtudok ránézni ha egy társaságban vagyunk. Mindenképp ülj le, és mond el párodnak ami bánt, hisz majd egy 7 éves kapcsolatról van szó, gondolom átéltetek már ezt-azt.
2014. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Féltékenység = önbizalomhiány. Ezen gondolkozz el! ;)
2014. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megpróbálom röviden, tömören elmesélni az én történetem.

Volt a páromnak egy lány ismerőse, akivel szinte minden nap beszélgetett, szóval napi szintem tartotta a kapcsolatot. Eleinte nem zavart, mert azt mondta hogy csak barátok. Aztán azt tűnt fel, hogy miután beszélgettek utána velem nagyon furcsán viselkedett. Ahogy te is mondtad - és itt ismertem magamra- úgy beszélt velem mint a kutyával, de én még itt sem gyanakodtam. Aztán már elhanyagolt, sokat veszekedtünk, mert nem foglalkozott velem. Aztán az lett a vége, hogy kiderült, hogy mellettem a csajnak is csapta a szelet, és beleszeretett... sajnos ezt elég mocskos módon tudtam meg, mert beleolvastam az emailjeibe, de kellett ez ahhoz, hogy kiderüljön ez az egész.


Tudom, hogy nem egészen ugyan az a történetünk, de valahol mi is így kezdtük...

2014. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hát nem tudom hogy mi lesz a vége hülyeséget nem akarok csinálni inkább hagyom hogy történjenek a dolgok előbb utóbb úgy is kiderül ha van valami addig meg csendben figyelem a dolgokat
2014. febr. 26. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!