Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halálosan féltékeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan féltékeny vagyok. Mit csináljak? :' (

Figyelt kérdés

Egy hete járok egy nagyon helyes sráccal, akit nagyon szeretek. Tegnap felvett a legjobb haverja msnre, és beszélgettünk. Mondta, hogy tetszik neki a legjobb barátnőm. Mondtam, hogy szólok pár szót az érdekében. Szóltam is, és felvette msnre a bnőmet. Ez így tökre rendben lenne, csak az a baj, hogy a barátom ma elkérte a bnőm msncímét, és felvette msnre. Most nagyon jól elbeszélgetnek, nekem meg egyikük sem ír.:'( Pedig míg nem voltak fenn egymásnak msnen, addig mindketten sokat írtak.:( A barátnőm nagyon szép, és rengeteg srácnak tetszik. Most nagyon félek, hogy a barátom belezúg a bnőmbe, és engem meg ott hagy.:'( Már volt ilyesmire példa mikor egy másik sráccal jártam, és akkor is ugyanígy kezdődött.:( Ti mit javasoltok?:S Mert én ebbe beleőrülök, nem bírom.:S Tökre féltékeny vagyok.:S

16/L


2009. dec. 11. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

ne legyél már ennyire parás.

ha a barátnőd kellene neki, akkor vele lenne, nem veled.

2009. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beszéld meg a barátoddal h most akkor milesz. ha hazudik akkor úgyis kifog bukni előbb vagy utóbb.
2009. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el őszintén a barátodnak,hogy Neked ez mennyire rosszul esik,és ha normális,akkor nem fog jópofizni a barátnődnek.Ha ennek ellenére sem hagy fel a nagy ,,haverkodással",akkor kezdhetsz gyanakodni.
2009. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
irigylem a problémáidat banyek...majd ha mással kettyint miközben te húzod az igát valahol, lehet panaszkodni...msn? lol..
2009. dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért valljuk be,nem stílusos más csajnak csapni a szelet,miközben ő a barátnője.Én se a problémáját nem irigylem,se a barátját.
2009. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt kéne eldöntened,hogy a barátnőd mennyire megbízható...
2009. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértem, hogy ez neked rosszul esik, és zavar. Pláne így, hogy miközben ők kellemesen elcsevegnek, neked már nem is írnak. Ez mindkettejük részéről gáz.

De mielőtt vészmadárkodnék, vagy akár te, tényleg érdemes lenne ezt a barátoddal megvitatni. Nyugodt beszélgetés legyen, ne számonkérés. Illetve az tényleg egy jó kérdés, hogy a barátnőd vajon mennyire megbízható.

A volt legjobb barátnőm, akiben megbíztam, rámozdult arra a fiúra, akibe én nagyon szerelmes voltam anno. Nos, ez egy olyan dolog volt, amire nem számítottam tőle, és ami miatt számomra egyértelműen a barátság végét jelentette (mondjuk ennél bonyolultabb volt a dolog, a barátnőm közben eléggé kifordult magából egy másik pasi miatt, akire egyidejüleg hajtott... na bumm).

2009. dec. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!